reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Angi jeszcze ja na czwartek 12,jak dobrze pójdzie to chyba płeć wszystkich forumowych dzieci do końca miesiąca będzie ujawniona, no może do początku marca;-)Może idz z nią do lekarza zawsze to lepiej dmuchać na zimne?!
Mój lekarz kazał brać witaminy ale to przez złe wyniki krwi.Brałam *spam* classic,ale było mi po nim nie dobrze i zmieniłam na vita-miner prenatal pani w aptece poleciła i jest super....zobaczymy jak wyniki bo w środę przed wizyta krew i mocz zdaje.
Zdrowia dla chorujących tym razem dzieci&
Ewcia genialna rozrywka,koniecznie po wszystkim opisz jak było!ach uroki dużych miast:-p
 
reklama
Angi - zobacz sobie w google escape room warszawa. Jest na Śniadeckich. Właśnie jadę, całą noc mi się jakieś pokoje bez wyjścia śniły, hehehe:)
 
Angi - zobacz sobie w google escape room warszawa. Jest na Śniadeckich. Właśnie jadę, całą noc mi się jakieś pokoje bez wyjścia śniły, hehehe:)

He he nie bierz oczywiście tego do siebie Ewcia ale tak pomyślałam sobie o filmie "Qube" i o "Piła" :D o jakich sytuacjach wole nie pisać ;)

Zazdroszczę :D musi być świetne :D a jaki pokój dostałaś? Ja to lubię takie rzeczy :))) tak jak Ł. na strzelnicę czy na ten flybord też dla mnie wyczes :) ale oczywiście mój Ł. stwierdził że pójdziemy jak urodzę (gdzie ja i tak z tego nie korzystam ;)) bo on się martwi że wystrzały mogą coś zrobić a fly to nie wiem co mu tam w głowie ale też nie i już ;) he he

My już ogarnięci ja byłam po zakupy na śniadanie i na obiad :)))


Dziewczyny w "Lista lipcówek" postanowiłam tworzyć mini listy co week z rozkładem wizyt na kolejny tydzień :) Pod koniec tygodnia/week będę pewnie rzucała pytanko jak rozkład i spisywała tak by do niedzieli/poniedziałku wrzucać :) co wy na to?
 
Dziewczyny w "Lista lipcówek" postanowiłam tworzyć mini listy co week z rozkładem wizyt na kolejny tydzień :) Pod koniec tygodnia/week będę pewnie rzucała pytanko jak rozkład i spisywała tak by do niedzieli/poniedziałku wrzucać :) co wy na to?

Ja jestem jak najbardziej za, fajny pomysł :) ja mam nadzieje na piątkowej wizycie upewnić się co do coska czy aby na pewno nic tam nie wyrosło przez te 4 tyg. :D
Ja dzisiaj pierwszy dzień na wolnym, zaraz musze się zebrać i jechać na zakupy. I po powrocie zabieram się za porządki :) aaaa i wczoraj jak leżałam juz w łóżku to chyba nawet poczułam dzidzie " na ręce " i aż się wystraszylam :D śmieszne takie uczucie <3
 
Ej to nie jest stek bzdur. Kwas foliowy to tylko na poczatku. Mi w pierszej ciazy od drugiego teymestru tez kazal przestac brac witaminy

to jak to w końcu jest z tym kwasem foliiowym ??? ja brałam folik ale teraz biorę mama dha a tam jest właśnie kwas taka sama dawka jak w foliku do tego są tam kwasy omega wit. D magnez i jod tak w ogóle to mi lekarz nic nie mówił o witaminach a ja nie zapytałam ale ja mało jem ryb i zieleniny więc mój organizm nie ma z czego sobie tych witamin za bardzo przyswoić..........
 
Madzia na tym etapie nie jest nie zbędny a branie go na pewno nie zaszkodzi :) Ja biorę Femibion Natal 2 Plus od 13 tc i też zawiera kwas foliowy, metafolinę, witaminy, minerały jod oraz DHA . Ma olej rybi więc nie pisałam jak pytała któraś z was :) chodź ja nigdy nie poczułam też smaku i nie odbiło mi się rybą ;)
 
Cześć dziewczyny,

Powracam po długiej nieobecności.. niestety do tej pory pracowałam 6 dni w tyg po 9-10 godzin i rzadko tu zaglądałam. Doszłam do porozumienia z pracodawcą, że mogę pracować teraz 5 dni w tyg po 8:) zawsze coś.
Hehe chyba tygodnie mi zajmie nadrobienie tego co pisałyście.
Dziś mam dzień wolny także zabieram się za czytanie.
A poza tym tak sobie pomyślałam (nie wiem czy ten temat już nie był poruszany) -może założymy nowy post o aktywności fizycznej podczas ciąży? jakie ćwiczenia wykonujemy itd oraz tego jak same staramy się zapobiegać rozstępom i innym niedoskonałością podczas zmian naszych sylwetek? Może mogły byśmy się dzielić jakimiś ciekawostkami:happy:
 
hej!
ja dzisiaj kiepsko się czuje z rana bolało mnie podbrzusze teraz mi w głowie się kręci..
Ja pierwsze ruchy poczułam koło 16tc a teraz się martwię bo co kilka dni czuję.. ostatnio jak wam sie poskarżyłam to mój mały lokator wieczorem dał o sobie znać.. więc może i dziś trochę mnie uspokoi bo wizyta dopiero w poniedziałek..

Ja dzisiaj mam zebranie w zerówce ale jak będe się czuła tak jak teraz to nie pójdę choć bardzo bym chciała..
 
reklama
Do góry