reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

hej, ja mam wizytę 16go.... w 16 tygodniu poczułam ruchy i teraz znów nic.... byłam wczoraj u lekarza.... nic mi nie mogła przepisać, zostały mi sposoby domowe, ale na szczęście zaczęły działać i dziś czuję się już lepiej....
Ja jeszcze nic nie kupiłam dla dziecka, mam wszystko po poprzednich ciążach.... no ale w sumie to nie znam jeszcze płci, więc dla córci wszystko bym miałam, ale dla syna to wszystko rozdałam, więc ubranka na nowo bym musiała kupować.... z ekonomicznego punkty widzenia wolalabym baby girl....
Nikita,ja już nawet zapomniałam kiedy gukozę się robi. ale wyobraźcie sobie, że mi w żadnej ciąży lekarz nie kazał wypic glukozy w przychodni i siedzieć tam przez 2 h?? zawsze piłam w domku i po 2 h jechałam pobrać krew....więc zawsze miałam wynik niemiarodajny....dopiero leżąc w tej ciąży w szpitalu o tym się dowiedziałam.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dzis sie wybieram na bal karnawalowy ....wiec wrescie wyjde do ludzi...
Wizyte mam w poniedzialek o 16:20 mysle ze juz poznam plec dziecka ....bo chce zaczac zakupy po malutku ...
 
Hej dziewczyny :)

O wychodzi na to że rozkład dnia mamy następujący na następny tydzień he he ;)
Miq i ewczis76 w poniedziałek
Ja w środę
Migotka_, go0siaczek i martyska1223 w piątek :) sporo wizyt się szykuje :)

A właśnie dziewczynki kontra chłopcy = remis ;) + jedna niewiadoma he he czy któraś ma wizytę a zna juz płeć? Ciekawe czy się coś zmieni ;) ?
 
Ewczis, jaką masz kreację?? my idziemy na bal 14.02 i kompletnie w nic się nie mieszczę:no:....też bym już chciała poznać płeć, ale na prenatalnych nawet się nie pokazało maleństwo,
 
Ja mam wizytę w czwartek 12go i u mnie nie było pewności, więc jeszcze może się odmienić, ale wolę dziewczynkę ,chyba już się przyzwyczaiłam do tej wersji :p
 
Wracamy do cywilizacji ;)
Badania mam robione co wizyte, krew i mocz, ale co dokladnie kiedy to nie ogarniam, bardziej mnie wyniki interesuja niz to co oni tam badaja ;)
Potwornie kregodlup mnie boli od kilku dni i srednio sobie z t radze za to Lukasz jest cudowny i mnie wyrecza w wielu domowych obowiazkach...
Mieszka nam sie super na nowym! Mamy samych mlodych sasiedow, wszyscy zachwycaja sie Shilka ;) dzisiaj maja wpasc do nas na piwo i pizze :)
Mamy ogarniety caly dol, kuchnie, lazienke, toalete, przedpokoj i dwa pokoje... Za gore zabierzemy sie po weekendzie. W weekend sie sporo gosci zapowiada, ale postanowilismy podejsc do tematu na luzie, kupilismy mase ciastek, chipsow, orzeszkow, paluszkow, pizze zamowimy do tego jakies piwo, wino, moze drinki i wsio. Zreszta nadal mamy kuchenke nieczynna wiec nie mamy co nawet myslec o gotowaniu.
Jak juz gore skonczymy to na jakas oficjalna kolacje zaprosimy czesc sasiadow ;) ta ktora polubimy ;) na razie po prostu chcemy sie poznac.
 
co do poznania płci to nie nakręcajcie się dziewczyny ja myślałam że już na 100% się dowiem na ostatniej wizycie bo już 18tc specjalnie mojego P wzięłam i co maluch pokazał tyłeczek i tyle :-D

ja mam przeczucie na dziewczynkę i moje kuzynki też tak mi mówią a dziś mi się śniło że chłopak ;-)wierzycie że sny z piątku na sobotę się sprawdzają ??????????????

a ja na glukozę będę musiała siedzieć w labo bo do domu mam 20km trzeba będzie wziąć tablet z jakimś filmem;-)

angi chociaż mnie nie usuwaj ja jestem tylko mam takie dni że praca i zmęczenie że potrafię lapka tydzień nie odpalać
ale od marca idę na L4 i będę już się nudzić...............:-)
 
madziulek no co ty ;) ciebie kojarzę ale już np perla8 ma 3 posty i już baaardzo dawno nie widziałam by pisała Jest kilka dziewczyn które seryjnie kojarzę ze się przedstawiły i tyle ich świat widział ;) Przeglądem zajmę się stopniowo i zrobię chyba właśnie tak że napisze wiadomość :)

Monia super :) jak nie chcesz odbiegać od towarzystwa możesz w piotr i paweł kupić wino bezalkoholowe ;)

Moja córka zażyczyła sobie naleśniki :D cóż rad nie rad idę robić :)
 
reklama
Do góry