reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

odkąd mam poduchę motherhood, to bardzo dobrze mi się śpi i już mnie nie bolą barki. ale za to zaczynają się bóle krzyża /:
 
reklama
No to widzisz Monia bardzo dobrze się stało, ja też jak się staraliśmy o pierwsze to nie byłam totalnie gotowa, ale stwierdziłam, że pewnie nigdy nie będę, a w końcu wcześniej lepiej:)

Wesoło u nas wesoło, patrząc na moich chłopaków tylko się utwierdzam w przekonaniu, że dać dziecku rodzeństwo w podobnym wieku to najlepsze co można dla niego zrobić:)
 
EwciaZ ja mam twarde postanowienie, ze bedziemy sie pozniej o rodzenstwo starac ;) Ja jestem jedynaczka i nie chce tego naszemy dziecku zrobic... Ba! Juz dalam mezowi na pismie, ze jezeli po pierwszym porodzie stwierdze, ze juz nigdy nie chce miec dziecka to ma zrobic tak, zeby w nieduzej roznicy wieku bylo rodzenstwo ;) Tylko.... Przeraza mnie to jak macierzynstwo pogodze z praca zawodowa...

Tak sie zastanawiam... Czy w ogole jest to mozliwe, zeby byc calkowicie gotowym na przyjscia na swiat dziecka... Kocham to malenstwo i zrobie wszystko, zeby bylo zdrowe i szsczesliwe, ale nie ukrywajmy tez, ze caly swiat przewrocimy do gory nogami... Totalna rewolucja w domu, powiedzialabym wrecz, ze anarchia ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej
Monia witaj :-)
piszecie o bólach kręgosłupa - ja wczoraj przeżywałam katusze!!! nie dość, ze zatoki napiep*rzały to i kręgosłup... ale ja mam skrzywienie 2 stopnia i wiem co mnie czeka... moja rehabilitantka powiedziała, ze lepiej żeby to było ostatnie dziecko, bo kolejne mogłoby sie skończyć na ortopedii i operacji.
No i nie mogę przytyć wiecej niż 10-12 kg
dziś lepiej mam nadzieję, że tak zostanie

wiecie co ja wczoraj zrobiłam, położyłam sie o 13 - chciałam na moment o 13.15 zerknęłam na tel i myślę, poleżę jeszcze z 15 min...
obudziłam się 14.15!!! i zryw do przedszkola po Mateusza (zawsze go odbieram ok 13.30) przychodzę po niego myślę, że bedzie chciał do domu - a on hasło mamusiu ja chciałem wycinać a ty już przyszłaś!!!???
zostałam bez słowa... :-)
 
Kati to wspaniale, ze Mateuszek tak lubi przedszkole :) A Tobie maa drzemka w ciagu dnia pewnie dobrze zrobila ;) Oszczedzaj sie, z kregoslupem nie ma zartow a cwiczenia na kregoslup albo basen probowalas? Moze troche pomoga?
 
moja córka też bardzo lubiła chodzić do przedszkola i nie kazała szybko przyjeżdżać tylko na końcu jak już dzieci nie będzie:)
Mnie póki co jeszcze krzyż nie boli, czasem tylko podbrzusze:-)
Witam nową mamusię :)
 
Witam się i ja w ten śliczny styczniowy dzień :) na śląsku piękne słoneczko ale choroba nie odpuszcza :no::angry:
Ewcia Z jesteśmy w tym samym wieku i obie spodziewamy się trzeciego maleństwa :-):-D a jaki poród siłami natury czy cc ?
Ja mam planowaną cesarkę 2 tygodnie przed rozwiązaniem czyli po 20 czerwca :-):tak:
Dziewczyny czy już jakieś zakupy macie dla swoich pociech ? Ja póki co kupiłam zaledwie kilka ubranek :-D
 
Kati czesto w klubach fitness sa specjalne zajecia dla kobiet w ciazy wlasnie pod kontem bolu kregoslupa. Ha! Taka madra jestem :p Ba! Nawet za silownie co miesiac place... Ale mi sie nie chce. Nic mi sie nie chce. Len gigant.

Ja juz kilka razy z bolami podbrzusza bylam u gina na dodatkowych wizytach i powiem Wam szczerze, ze to falszywe alarmy byly i moja panika... Tak trudno rozroznic bol fizjologicznie naturalny od tego, ktory jest niebezpieczny...
 
reklama
Do góry