reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Wczoraj byłam u nowego ginekologa - specjalisty od usg i sprawdził wszystkie pomiary pooglądał malucha przez pół godziny i na razie wszystko jest ok mały bo chyba chłopczyk ale nie chcial sie pokazać wszystko ma na miejsciu, ma juz 10 cm. Dwie choroby genetyczne wykluczyl, a 3 prawie też...nie Zaluje wydanej kasy.
Powiedzial aby zostac u lekarza na NFZ bo mam badania refundowane a do niego raz na 6 tyg aby wszystko sprawdzic na usg bo wie że w przychodniach niestety sprzęt kiepski.

I wczoraj weszlam do pepco i kupilam dla starszych po bluzce i malemu drsik...co prawda na 62 ale taki malutki mi sie wydaje:-)
 
reklama
Witam się i ja w ten śliczny styczniowy dzień :) na śląsku piękne słoneczko ale choroba nie odpuszcza :no::angry:
Ewcia Z jesteśmy w tym samym wieku i obie spodziewamy się trzeciego maleństwa :-):-D a jaki poród siłami natury czy cc ?
Ja mam planowaną cesarkę 2 tygodnie przed rozwiązaniem czyli po 20 czerwca :-):tak:
Dziewczyny czy już jakieś zakupy macie dla swoich pociech ? Ja póki co kupiłam zaledwie kilka ubranek :-D

Dużo zdrówka, nie daj się choróbskom :-)
Piszesz o planowanej cesarce. Ja mam również takie wskazanie, ze względu na wcześniejszą operację neurochirurgiczną. Będę wdzięczna gdy napiszesz skąd na tym etapie ciąży wiesz, że CC jest zaplanowana 2 tygodnie przed terminem. Ja poza opinią lekarza prowadzącego i neurochirurga, nie dowiadywałam się jeszcze nic w tym temacie. A to mój debiut :-)
 
Blacksilk już Ci odpowiadam . To moja trzecia cesarka i podpytywałam we wtorek swoją panią doktor jak to teraz wygląda bo od poprzednich cięć minęło sporo bo 8 i 10 lat.. To mi wytłumaczyła że zazwyczaj cesarki wykonują w 38 tygodniu ciąży czyli jeśli mam termin z OM na 5 lipiec to tak plus minus po 20 czerwca wyjdzie data . Powiedziała mi też że trzecie cięcie to duże ryzyko i lepiej wcześniej zakończyć ciążę także zobaczymy ale jestem dobrej myśli
 
Karolina dziękuję, teraz już rozumiem :-) Czyli odpowiednio wcześniej będę musiała pojawić się w wybranym szpitalu z zaświadczeniem od neurochirurga dot. CC.
 
Witam się i ja w ten śliczny styczniowy dzień :) na śląsku piękne słoneczko ale choroba nie odpuszcza :no::angry:
Ewcia Z jesteśmy w tym samym wieku i obie spodziewamy się trzeciego maleństwa :-):-D a jaki poród siłami natury czy cc ?
Ja mam planowaną cesarkę 2 tygodnie przed rozwiązaniem czyli po 20 czerwca :-):tak:
Dziewczyny czy już jakieś zakupy macie dla swoich pociech ? Ja póki co kupiłam zaledwie kilka ubranek :-D

Witajcie zaczęłam dzień z bólem głowy, wykończy mnie to :(
hmm u mnie od cc będzie jakieś 2,5 roku ciekawe czy będzie cc, nawet nie pytałam gina, ale pewnie ze względu, że mała się zatrzymała będzie cc, to i tak łapie się na lipiec:)
Ja jeszcze nie mam nic dla bobo i trochę mnie to męczy, że nawet symbolicznie nic nie kupiłam, gdzie dla Lilci na tym etapie już sporo miałam i chyba nawet wybrany model wózka a teraz nic, jedyne co to zastanawiam się nad pokoikiem dla dziewczyn i będę miała sporo malowania bo chcę białe meble, mam czas to poszukam komody w starym stylu za grosze i też będzie w bieli
Wczoraj dla odstresowania byłam na warsztatach z decupage:) znajoma, która je prowadzi też jest w ciąży, termin na 12 lipca, nagle wstałyśmy razem a wszyscy oooooo a to co? hehehhe
dzisiaj miałam mieć wizytę u tego z nfz-prenatalne ale stwierdziłam, że skoro byłam prywatnie i wiem, że wszystko o to nie ma co iść bo jeszcze coś na tym swoim sprzęcie sprzed epoki znajdzie i po co mi stres
 
Miq mi tez sie biale mebelki marza i juz nawet mam wybrane ale ja to opcja dla lenowych i z ikei kupie, tym bardziej, ze w nowym miejscu zamieszkania nawet nie wiem gdzie bym miala szukac takich skarbow...
 
Nie ma za co :) służę pomocą . Teraz moja znajoma urodziła synka 6 stycznia przez cc a termin z om miała na 23 stycznia to w miarę szybko jej dali skierowanie do szpitala . :szok: mówi się że lepiej 3-4 tygodnie przed lepiej mieć wszystko naszykowane w razie czego ..
Miq ładne meble w bieli :tak: ale nie na moich urwisów he he oni mają wszystko w niebieskim kolorze :laugh2: trzecie maleństwo będzie miało osobny pokoik a potem będziemy musieli nasze 3 pokojowe mieszkanie jakoś podzielić :-D:-)
 
Karolina Ty wychodzisz z zalozenia jak moj maz ;) hihihi on ma teorie, ze te moje sliczne biale dzieciece mebelki beda roznokolorowe ;) i ze dziecko dostarczy mi calej palety plam i kolorow do zmywania z mebli :p
 
my też budujemy dom z myślą o 2 dzieci:) ale mamy całe poddasze do zagospodarowania więc pewnie za kilka lat zrobimy tam dwa pokoje a póki co jak się wprowadzimy chłopacy będą mieli razem ale to dopiero w lipcu na następny rok mamy zaplanowane.. więc jeszcze sporo czasu nim będziemy u siebie:)
 
reklama
Miq mi tez sie biale mebelki marza i juz nawet mam wybrane ale ja to opcja dla lenowych i z ikei kupie, tym bardziej, ze w nowym miejscu zamieszkania nawet nie wiem gdzie bym miala szukac takich skarbow...

Ja kupować nie będę bo po Lilce łóżeczko jest wenge a Lila ma już "dorosłe" swoje w kolorze drewna, więc gryzie się hehe, pomalujemy i będzie ślicznie a komoda marzy mi się taka w starym stylu i jakieś ładne pastele na ścianie ahh, ale to jeszcze kupe roboty bo balkon trzeba zabudować a to już wiosną
 
Do góry