reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Krew w moczu ; ( biorę antybiotyk... masakra. Karmienie plus ciaza chyba wyniszczyly mój organizm... ja latami nie brałam antybiotyków a to czwarty w pół roku. Niby ten jest bezpieczny dla malej (amotaks) ale i tak się martwię.
 
reklama
Krew w moczu ; ( biorę antybiotyk... masakra. Karmienie plus ciaza chyba wyniszczyly mój organizm... ja latami nie brałam antybiotyków a to czwarty w pół roku. Niby ten jest bezpieczny dla malej (amotaks) ale i tak się martwię.

Znam to Thriade... Najważniejsze żebyś dobrze się czuła bo twoja córa cie potrzebuje a z nią będzie wszystko ok
 
Pij dużo, bo ja to chyba zaniedbałam ostatnio. W ciąży i jak upały były to jeszcze pamiętałam i piłam butlę wody dziennie, a teraz ciągle zapominam w amoku codziennych spraw. A wiadomo im więcej się oddaje mocz, tym więcej bakterii się wypłukuje. Masakra, latam co chwilę, karmienia muszę przerywać, mała zdezorientowana, że jej cyca zabieram w trakcie. Wiem, że nic jej się nie dzieje, ale mi tak jej żal, bo jak ją odstawiam to bidusia buzie otwiera i macha główką :(
 
Nasz W. do drobnych nie należy w niedzielę skończy 5 mcy, a już do 11 kg dobija. W czwartek się dowiem ile dokładnie waży bo idziemy na szczepienie, ważyłam się z nim na wadze łazienkowej.

pytałaś o to pediatrę? dziecko 5-miesięczne powinno ważyć maks. ok. 9,5 kg - i to już jest 97 centyl.
 
Zulugulka,Ty dopiero masz co dźwigać.mój też jest duży i wszystko z nim w porządku.Jak zacznie raczkować to wszystko spali.Olga a co miałoby być nie tak?
 
Oczywiscie, ze wszystko jest z nim w porządku, tylko sie cieszyć ze tak ładnie przybiera na samym cycusiu. Dzieci karmione piersią od razu przy raczkowaniu czy później chodzeniu spala nadmiar ciałka. Zreszta po W. nie widać żeby był gruby, dodatkowo jest długi. Też jestem ciekawa co olga mialas na myśli.
 
U mnie identycznie,nie jest gruby tylko duży i tylko się cieszyć że nam dzieci tak ładnie przyrastają na samej piersi.Gorzej z naszymi kręgosłupami:-) pozdrawiamy
 
U mnie identycznie,nie jest gruby tylko duży i tylko się cieszyć że nam dzieci tak ładnie przyrastają na samej piersi.Gorzej z naszymi kręgosłupami:-) pozdrawiamy
 
reklama
Do góry