reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Nasz W. do drobnych nie należy w niedzielę skończy 5 mcy, a już do 11 kg dobija. W czwartek się dowiem ile dokładnie waży bo idziemy na szczepienie, ważyłam się z nim na wadze łazienkowej.
 
Kurna mam chyba znowu zapalenie pęcherza... licząc od czerwca to będę mieć już 4 antybiotyk jeśli mi naturalne sposoby nie pomogą. A kiedyś latami nie brałam! !!!
 
Kurna mam chyba znowu zapalenie pęcherza... licząc od czerwca to będę mieć już 4 antybiotyk jeśli mi naturalne sposoby nie pomogą. A kiedyś latami nie brałam! !!!

Furagina? Suszona żurawina. Sok z cytryny. Spróbuj. Ja siedziałam w wannie gorącej wody,dużo piłam i jakoś poszło. A choruje na pęcherz od 17 roku życia... Miałam już wszystkie możliwe leki. Nic nie pomagało i zawsze wracało.
 
Koleżanka lekarka odradza furaginum. Wlasnie będę dziś walczyć żurawiną i wodą, a jak nie będzie poprawy to amotaks mam wziąć (został mi w domu po poprzedniej infekcji - tej w szpitalu).
 
Koleżanka lekarka odradza furaginum. Wlasnie będę dziś walczyć żurawiną i wodą, a jak nie będzie poprawy to amotaks mam wziąć (został mi w domu po poprzedniej infekcji - tej w szpitalu).

I w sumie ma rację bo nie leczy na dłuższą metę. Mnie nie pomagał ale to jedyny lek który można EWENTUALNIE zażyć kiedy karmisz piersią. A ziołowe Urosept? I spróbuj z tą cytryną. Jest jeszcze takie ochydztwo w tubce które rozpuszczasz w wódzie ale nie pamiętam nazwy,też ziołowe.
 
Hehe "rozpuszczasz w wódzie" :)

Mam tbl zurawinowe, herbate zurawinową i wodę. Po urosept czy cytryne nie mam jak iść bo musiałabym iść z małą a jest taki smog, że nie ma opcji wyjść... wieczorem mąż ewentualnie może mi coś przywieźć.
 
reklama
Do góry