reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

ja w koncu bylam dzis na szczepieniach przy pierwszym wkuciu nie zapłakał nawet a przy drugim 5 sekund i po płaczu taki dzielny mój chłopczyk:tak:.
Mamy juz 64 cm i 5910 gram wiec po mału rosniemy.
u mnie troche zwirowania bo przeprowadzałam sie teraz mieszkam w bloku i mam problem jak wychodzic z psem bo czesto jestem sama bo moja Marek wyjezdza do pracy na kilka tygodni :-( dzis wsadziłam go do chusty na szczescie nie padalo ale jak bedzie padac to nie wiem jak to zorganizuje wszystko
 
reklama
My dziś też mieliśmy szczepienie, 3cia dawka 5w1... Mała nawet nie płakała, nie zdążyła :p
My mamy 67cm i 7700g. Ktoś ja wcześniej złe zmierzył bo niby już 2 miesiące temu miała mieć 68cm a urosła więc nie miała tyle heheh

My mamy skierowanie do kardiologa bo dr usłyszała szmery nad serduszkiem, czego wcześniej nie było :-( :-( jak nie urok to ....
 
My dzisiaj mieliśmy pierwsza dawkę przeciwko pneumokoki. Mala bardzo płakała i cały dzień bardzo nerwowa ciekawe jaka noc będzie.

Kornelia nie martw się pierwsza córcia tez miała szmery nic groźnego wszystko się zroslo ale trzeba skontrolowac :)
 
Mój też pierwsza dawkę miał na pneumokoki i przy tej właśnie trochę zapłakał narazie nie jest jakoś bardziej marudny niz zawsze :laugh2:
Jakie nosiła polecacie bo w tej chuście to chyba za niedługo mu zimno będzie jak go będę tak nosić
 
Mój też pierwsza dawkę miał na pneumokoki i przy tej właśnie trochę zapłakał narazie nie jest jakoś bardziej marudny niz zawsze :laugh2:
Jakie nosiła polecacie bo w tej chuście to chyba za niedługo mu zimno będzie jak go będę tak nosić

Tula- nosidlo niestety drogie, ale podobno cudnie się nosi i nie jest jak większość innych tzw. wisiadlem. Z tym że do nosidla dziecko musi stabilnie siedzieć
 
A mi znów 1 dawka pneumo się przesunela przez katar kurde już nie wiem kiedy zaszczepimy 4 grudnia mamy zwykle szczepienie a nie chce z ten sam dzień dwóch szczepionek choć lekarz mówił że nic się nie stanie to ja się boję tak mieszać....
 
reklama
A ja właśnie byłam w rossmanie i był bardzo mały wybór jedzonek z hippa ale za to za baby dream pełno. Wzięłam kilka, polecacie je ? CzyTa łam etykietki niby wszystko ok .. bez soli i warzywa bio
 
Do góry