reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Laski co myślicie o takiej sytuacji - zdarzyła się już dwukrotnie.
Młoda marudna, obudziła się po drzemce, walnęła kupę, przewinęłam ją, oczywiście to trwa, ona coraz bardziej marudna no i nagle już wybucha histeria. Drze się jak opętana, łka, płacze itd. No nic, biorę ją do cyca, a tu szok, nie chce, wsadzam jej do buzi, a ona płacze z tym cyckiem w ustach... No to ja noszę, bujam, zabawki pokazuje, histeria trwa. Zrobiłam butlę mm, wciąga całą i się uspokaja.... no nic z tego nie rozumiem. Na pewno nie jest tak, że odrzuciła cyca, bo z butli łatwiej leci - po pierwsze mam Calmę i z niej ciężko się pije, po drugie, rzadko dostaje butlę, tego samego dnia kilka razy już dostała cycka wcześniej i było ok.... O co kaman?? Bo już czekam, aż policja mi do domu wejdzie bo ona się tak drze i to trwa nawet godzinę (za pierwszym razem zanim zrobiłam mm to tyle to trwało, bo byłam przekonana, że nie jest głodna skoro nie chce cyca), że sąsiedzi chyba myślą, że ją obdzieram dosłownie ze skóry.... Sytuacja dwukrotnie zdarzyła się po południu...
 
Podobno smak czosnku i cebuli przenika do mleka. Może zjadłas coś wcześniej...i jej nie smakowało. Ale moja mala też tak ma czasem że wpada w histerie i nie mogę jej nakarmić a wiem że jest głodna. Muszę ją najpierw uspokoić -mam wrażenie że dzieci same się nakrecaja-bez tego nie ma szans że cos zje...najlepiej to działa doprowadzenie ja do pół snu i wtedy cyca. Czasem nie chce bo po prostu brzuszek ja boli...
 
Thriade u mnie córka odrzuciła cyca przez 2 dni podczas skoku rozwojowego. Poten wszystko wróciło do normy.
My karmimy się 9-10 razy dziennie, około 15 minut. A w nocy pierwsze karmienie po 24, bo wtedy podaję jej w strzykawce lek. Następne nad ranem ok.5.
 
Mój też 2 razy e taka histerii wpadł i nie chciał się uspokoić ani cyca dopiero jak dałam mu na herbatę z butelki to się uspokoił i wypił chociaż na początku pił przerwa płakał i zaraz znowu pił. Ale może coś zjadła co zmieniło smak mleka albo coś jej przeszkadzało jakiś zapach
 
reklama
To się uspokoilam u nas to samo od tygodnia histeria na maksa
Przychodzi czas jedzenia płacze robie mleko daje jej to jest histeria długo trzeba ja uspokajać próbuje jej dac jak się uspokoi to czasami zaciąganie lub będzie gorsza awantura albo jak w końcu się zdrzemnie wstanie to chętnie je. Niby w 3 miesiacu to jakiś skok jest oby szybko minął.. ja chcę swoją grzeczna córcię znowu :D

Thriade ja przy pierwszej córci tez myślałam że sąsiedzi wezwa policję bo córcia była strasznie rozdarta od pierwszego dnia urodzenia :D
 
Do góry