reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Najgorzej kręgosłup siada jak znoszę go z gondola z 2 piętra i na dole wkladam na stelaz. Ja mam 164cm i waze 55kg więc do kolosow nie należę:-) wszyscy mówią ze mam b. pozywny pokarm. W. wagowo jest w 90centylu a wzrostem w 95.

jeśli dobrze pamiętam, to jeśli centyle wzrost-waga się zgadzają, to jest ok :) kawał chłopa będzie!
 
reklama
Zulugulka to faktycznie kawal chłopa, 75 cm wow! U mnie dzisiaj pierwsza noc gdzie Majka się obudziła o 1 i do rana co chwile się budziła jak jej smoczek wypadal. Widzę, że co raz bardziej męczą ja zeby.. macie jakieś sprawdzone sposoby ??
 
Ola u nas jest identycznie. Spi pierwszym snem od 20 maksymalnie 5h a potem równo co 3 godziny się budzi na jedzonko. Ale wydaje mi się, że moja córka zjada małe porcje, a często. Nigdy nie wisi na cycu, zjada w 3-7 minut i koniec. Czasem myślę, że jakby jadła dłużej to dłużej by pospała, ale nie udaje mi się jej "zmusić".

Pytanie do mam, które karmią tylko piersią. Jak długo jedzą Wasze dzieci i średnio ile razy dziennie?
 
Ola u nas jest identycznie. Spi pierwszym snem od 20 maksymalnie 5h a potem równo co 3 godziny się budzi na jedzonko. Ale wydaje mi się, że moja córka zjada małe porcje, a często. Nigdy nie wisi na cycu, zjada w 3-7 minut i koniec. Czasem myślę, że jakby jadła dłużej to dłużej by pospała, ale nie udaje mi się jej "zmusić".

Pytanie do mam, które karmią tylko piersią. Jak długo jedzą Wasze dzieci i średnio ile razy dziennie?

Ok 8-9 razy na dobę, średnio po 6-8 minut :)
 
Perla8, a jak Wam śpi w nocy? budzi się do jedzenia?

Tak. Idzie spać ok 20. O 23 daje jej jeszcze cyca i budzi się czasami około 2. Zawsze o 4-5 i później o 7. Także maxymalnie 2 razy wstaje. Miałyśmy chyba z 4 noce całe juz przedpane ale jednak nie wytrzymuje z głodu :) chociaż tyle ze pobudka w nocy trwa do 10 min dla mnie :))
 
reklama
Do góry