reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Mój też je ok 10 minut. W ciągu dnia coraz mniej śpi bo są to drzemki max 30 min a w nocy dalej się budzi co 2 godziny ale poje i odrazu zasypia gorzej ze mną... tyle razy wstaje ze później zasnąć mam ciężko. Zasypia różnie czasem o 21 czasem o 22.30 ale śpi przeważnie do 8-9 chociaż tyle ze rano nie wstaje wcześnie
 
Hey dziewczyny jestem żyje ;-) my dziś też po drugim szczepieniu Ala waży 6400 ale ntie mierzą u nas. ... Taki mały pucus z niej ;-) po powrocie do domu zjadła i śpi gdzieś tak od 15....jesteśmy już prawie tylko na piersi są dni bez mm ale coś ostatnio nie bardzo chętna do cyca.... Awanturna się zrobiła w dzień mało śpi je co 2 max 3 godziny a cała noc to ja spalam jak w Ciazy byłam przeważnie 3 pobudki w nocy a po 5 rano to już co godzinę się budzi i rzadko śpimy dłużej niż do 7.30 z usypianiem tez ciężko najlepiej na rękach jak do odbicia niestety aż kręgosłup wysiada.... Kurde dziwi mnie to że od razu was wysyłają na rehabilitację przecież każde dziecko rozwija się swoim tempem i może zacznie robić coś samo za tydzień lub dwa moja jeszcze nawet długo na brzuszku nie trzyma głowy a lekarz mówił że spokojnie często kłaść na brzuszek i będzie ok....
 
A co do karmienia to równie czasem 3 minuty a czasem ciamka i ciamka z pół godziny tak w pół śnie... A i zaczęła płakać na widok obcych wcześniej tego nie było gorzej dziś się darła jak ja badali niż przy samym zastrzyku
 
U nas koło 9 karmień na dobę, jedno trwa koło 7 minut. W nocy 2-3 karmienia, ale tylko przystawiam i śpię dalej, więc ich nie odczuwam w ogóle. Spanie od 19-21 do 6:30-7:30.
 
Karmiłam dziś rano małą z butelki moim pokarmem (bo biorę ten cholerny antybiotyk) i zjadła całość, którą jej rozmroziłam -czyli 160 ml. Po czym była dalej głodna i zła, więc dorobiłam 60ml MM i też wciągnęła.. w sumie 220ml.. SZOK. Ciekawe czy ona tyle co rano zjada z piersi. Spała 10h, a wczoraj spała 12h i zjadła tylko 130 ml...
 
Ej dziewczyny odbiegne trochę od tematu, ale znacie może jakaś firmę która zajmuje się produkcją torebek dla Mam ? Ta od wózka jest taka .. kiepska. Wolała bym jakąś ładną torebkę pasująca do wszystkiego i mieszcząca i pampersy i termos i inne *******ki ;)
 
O matko .. wpisalam w Google torebki dla mam i co mi wyskoczyło.. :o
 

Załączniki

  • 1445627150758.jpg
    1445627150758.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Ej dziewczyny odbiegne trochę od tematu, ale znacie może jakaś firmę która zajmuje się produkcją torebek dla Mam ? Ta od wózka jest taka .. kiepska. Wolała bym jakąś ładną torebkę pasująca do wszystkiego i mieszcząca i pampersy i termos i inne *******ki ;)


Szukaj - FabrykaWafelkow.pl
Mam taką Wave Dot. Bardzo dobrze się spisuje, bo ma dużo kieszonek, skrytek i podręczny przewijak.
Jutro napiszę więcej. Padam, bo zrobiliśmy 750km, jadąc na wizytę kontrolną Hani.
 
Do góry