reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Hej dziewczyny :)
Ja się czuje tak sobie. Co zjem to mnie mdli parę godzin.
Od dwóch dni strasznie mnie bola kolana nie wiem o co chodzi. Macie wy taki problem? W pierwszej ciąży tego nie miałam.
Jak wam wieczorek mija?
U nas niedziela była dzisiaj leniwa jak nigdy :D
 
reklama
Angi tak wie o ciazy. Od razu jej powiedziałam ze jestem w ciazy bo byłam na macierzyńskim płatnym 80%, poza tym były podwyżki ostatnio i ja jej nie dostałam bo płaci mi ZUS a nie pracodawca wiec zależało mi zeby przerwać macierzyński i wrócić do pracy. Poza tym jest jeszcze kwestia tego ze jak przepracuje jeszcze styczeń to dostanę 13-stke (pracuje w budżetówce) a jak nie to nie dostanę. A wiadomo ze w dzisiejszych czasach finanse są bardzo ważne... Ehh i tak to wszystko wyglada.
Ale powiedziałam juz sobie ze chyba nastepna rozmowę z nia sobie nagram.
 
wichurka82 no z tego co piszesz to wygląda trochę jak mobbing albo ma uczulenie na kobiety w ciąży lub mające dzieci :/ to chyba taki najgorszy pomysł by nie był jak byś nagrała. No i mam nadzieję w takim razie że dacie radę przetrzymać do końca stycznia w miarę bezstresowo.

Byłam dzisiaj w cerfurze najciekawsze w tym że pojechałam zobaczyć sukienkę z gazetki a oczywiście zapomniałam o niej ehhh talent :/ maaasa ludzi.
Powinnam dzisiaj zawołać kierownika tak w ogóle. Głupia sprawa ale laska przesadziła no albo może ja trochę wyolbrzymiam. W cerfie jest rowerek biegowy tobi toys o taki jak w linku (przy okazji może któraś ma i się wypowie na jego temat ;) ) ROWEREK BIEGOWY ROWER DREWNIANY TOBI TOYS ŻÓŁTY (4881893559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
W cerfie był za 69 zł ale chyba tylko w kolorze niebieskim. Poprosiłam laskę z działu by mi pomogła poszukać czy jest inny kolor własnie taki jak w linku to ona zaczęła machać rękoma że ona nie będzie otwierać po kolei i sprawdzać wzięła jedno pudełko potem próbowała je wcisnąć na siłę i ogólnie pajacować. Wkurzyła mnie nie powiem swoim podejściem. Powiedziałam tylko że dziękuje ale sama sobie już poradzę. Dałam sobie spokój z tą skargą bo może miała gorszy dzień ehh od taka przygoda w sklepie ;)
A nastawiłam się na sceny z klientami co zawsze mi się przytrafia no ale obsługa by sfiksowała.. he he ;)
 
Cześć kochane, nowy dzień, nowy tydzień.. ale leci co ? ;)
Ja wstałam i odliczam pół godziny, żebym mogła zjeść sniadanie po tabletce... :-)
Moje mdłości i inne dolegliwości odeszły jak ręką odjął.
Dziś na 13 dentysta a na 14 do pracy .. ciekawe co uda mi się zrobić przed wyjsciem z domu :-D
mam nadzieje, że chociaż zdąże poodkurzać :D
 
hej.. :)
ja byłam zawieź córkę do szkoły, teraz szykować będe się do robienia pierogów :) póki co dobrze się czuję mam sporo chęci ale zobaczymy jak będzie w trakcie :)
angi wawa1988
współczuje takiej obsługi pewnie zmęczona skoro tyle ludzi się kręci ale i tak ja to nie usprawiedliwia.. wkońcu to jej praca..
 
Witajcie
miq czy ja wiem czy to taki szok że na prywatnej wizycie traktują cie jak na nfz. Pisałam z 2 tyg temu że byłam u dermatologa w sprawie uczulenia i mnie korciło by wejść do gina prywatnie, weszłam na portal przez tel i zdębiałam. Pan pracował w trzech prywatnych klinikach i każdy wpis to wielkie zdziwienie że lekarza jeszcze trzymają sporo negatywów nazbierał.
wg tego rankingu mój ma 4,5 gwiazdki:)

dziama86 tak mi przykro, kolejny nasz lipcowy aniołeczek
[*]

Angi-wawa to spanie na lewym boku to nie teoria ani żaden przesad. Po prostu dziecko jest lepiej dotlenione.
heh to prawda, jak byłam przed porodem 2 doby na oddziale to nawet lekarze zwracli uwagę, żeby spać i odpoczywać na wznak lub lewym boku, ja musiałam spać na lewym bo mnie lila kopała jak leżałam na prawym, jak się obracałam było ok

Miq - Wincenty nam się podoba:) Tymoteusz bardzo ładne, ale dla nas odpada, bo oznacza "ten który czci Boga", a my jesteśmy ateistami.
a mi nawet nie przyszło do głowy, żeby szukać znaczenia imion, dziewczyny kierujecie się tym?

Guru, morami, witajcie

Wiem, że może to za wcześnie, ale niektóre już z Was pisały o upatrzonych wózkach... Może nowy temat właśnie o tym założyć???
doobry pomysł, albo taki zbiorczy o wyprawce:tak:

dzisiaj o 15 mam wizytę u gina a w nocy straszne koszmary;/
 
Cześć dziewczęta . A1990 też mam podobne kłucia do twoich . To coś podobnego jak na miesiączkę . Mój kaszel zamienił się dziś w ropny , po południu wybiorę się do lekarza bo domowe sposoby nie działają . Jutro będzie tydzień odkąd męczę się z chorobą .. i nic tylko bym spała
 
reklama
Do góry