reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

hej, witam was wszystkie!:) chetnie dolacze do grupy :tak:
dwie kreski na tescie zobaczylam dosc wczesnie , bo juz w 5tc.Dzisiaj koncze 8tc i termin mam na 26lipca. Za name pierwsza wizyta lekarska i pierwsze usg .
Mam juz cudowna 4-letnie coreczke, a kolejne dzieciatko bylo zupelnie nieplanowane;-)
Pierwsza ciaze przechodzilam tu na forum z pazdziernikowkami 2010. Milo wspominam ten okres, dziewczyny dawaly wiele wsparcia, co bylo budujace szczegolnie w pierwszym okresie po porodzie :)
dlatego z sentymentem wracam na forum , tym razem jako 'doswiadczona mamuśka" :)
 
reklama
Witajcie dziewczęta:) dziękuję za informację dotyczącą espumisanu - zadziałał :) wczoraj poczułam się o niebo lepiej . Takie kłucia w boku też miewam. Do tego jajniki mnie wczoraj na przemian bolały to dużo przeleżałam w łóżku. Noc przespana. Moriam witaj - masz termin w dniu kiedy się mój synek Michaś urodził :) Ja teraz czekam na dzidziulka w terminie urodzin mojej prawie 10 letniej córki :) czuję że to synek będzie bo ciągła ochota na kwaśne, zero wymiotów... no i samopoczucie mi się poprawiło jakbym w ciąży nie była.. prócz tego zmęczenia w południe.. Imię które nam się podoba dla chłopczyka to Eryk, Patryk, Kamil .. :) :)
 
Witam...dziewczyny czy wy wieczorami też jesteście takie wykończone ja o 19 to padam i już nic mi się nie chce.

Ja sobie pomyślalam wczoraj że przynajmniej jedno moje dziecko nie będzie mialo klopotu z imprezką urodzinową bo bedzie w lato :)) bo tak to póżny wrzesień i lispopad to już plenerowego przyjacia sie nie zrobi
 
wichurka to jakąś dziwną masz tą szefową- nieetyczne:confused: Ja pierdziele, państwo nas tak okrada, że trzeba wykorzystywać wszystkie możliwe zwolnienia- i nie mówię o czymś nielegalnym czy lewym. A jeśli Ty wybrałaś roczną opcję, to przecież należy Ci się jak "psu kiełbasa". Ludzie!!!:wściekła/y:

asienka mi w pierwszej ciąży nic nie pomagało...:-( Ale minął pierwszy trymestr i jak ręką odjął- wszystko przeszło. Teraz też liczę, że tak będzie...

Witam nowe lipcóweczki:-D

Wiem, że może to za wcześnie, ale niektóre już z Was pisały o upatrzonych wózkach... Może nowy temat właśnie o tym założyć???
Aaaaaa... Dzisiaj kupiłyśmy z Zosią pierwszą rzecz dla "JEJ DZIDZIUSIA":-D- pieluszki tetrowe. Super wyprzedaż w tesco- pięciopak kolorowych pieluszek za 10,20 zł.:-)
Będziemy się niedługo zbierać, bo jedziemy na trzecie urodziny do "narzeczonego" Zośki:-D
 
Ewelak o czym Ty mówisz. Jak byłam w pierwszej ciazy krwawiłam w 8,16 i 20 tyg a w 28 wylądowałam ze skurczami w szpitalu to usłyszałam ze moze moje L4 nie były zasadne bo generalnie uśmiechałam sie jakby mi nic nie było....
 
wichurka82 to faktycznie jakaś świruska :/ a chcesz tak czy inaczej wracać potem do pracy do niej? I czy myślisz że da ci wrócić? Jak to jest rozwiązane teraz z macierzyńskim? Rozumiem że skoro jesteś na macierzyńskie to dostajesz świadczenie i pensję :/ walnięte babsko :/ a i czy wie już że jesteś w ciąży?

My dzisiaj w domu muszę jechać po zakupy ale właśnie zjedliśmy obiad i za nic mi się nie chce już wychodzić :D

Info dla nowych - przyszłych mam :)

Mam nadzieję że chcecie u nas zabawić na dłużej i dopisać się do listy która jest publikowana w tematach przyklejonych :)
https://www.babyboom.pl/forum/lipcowe-mamy-2015-a-f595/

Jeśli tak zapraszam do napisania mi nicku i terminu porodu w wiadomości prywatnej - by mi nie umknęła :)
 
Wichurka rany Boskie co za walnięte babsko....

Ewcia ciekawy pomysł pewnie jak poznamy pleć to zabierzemy się z większym entuzjazmem za wybór imienia

My dzisiaj leniwą niedziele mieliśmy nawet obiad na mieście zjedzony;-) a jutro z rana do szpitala także żegnam się na trzy dni:-)
 
reklama
A na badania hiv,toxo,beta hcg i wiele innych jak to powiedział mój lekarz trzeba mi upuścić trochę krwi:sorry2: a w czwartek zaraz mam wizytę u niego i będziemy omawiac wyniki;-)
 
Do góry