reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

hej my wróciliśmy od dziadków.. dzieci teraz patrzą na bajkę ja chwile odpoczywam i idę kawe wypić..
wczoraj na wieczór wyłączyli nam prąd i wybraliśmy wstępnie imiona:) dla chłopca patryk a dla dziewczynki nadia:)
witamy nową mame:)
 
reklama
Czeeeść Kobiety !

Ja w końcu coś zrobiłam. Kuchnia wypucowana, choinka ubrana salon prawie czysty :D
Zaraz musze ruszyć do bricomarche po przedłuzacz i nowa wycieraczke.
Ale musze szybko wstać z kanapy bo dopada mnie zmęczenie i obawiam się, że zasne i nic nie dokończe ;D
Jak wasze samopoczucia ? Ja o dziwo dobrze.. zobaczymy jak będzie poźniej jak położe się po całym dniu szarżowania..
 
Karolina zdarzało się to rzadko, bo tylko jak się dużo niezdrowego jedzenia najadłam u kogoś. Twardy brzuch i mocne kłucie wzdęciowe.

Ja o dziwo dałam radę pojechać z dzieciami na zajęcia muzyczne, potem zrobić razem z nimi duże zakupy i ogarnąć mieszkanie. Nie wiem, jak to zrobiłam, bo teraz już leżę i nie mam na nic siły. Na szczęście dzieci się bawią i raczej mi głowy nie zawracają.
 
Ostatnia edycja:
kagusia33 widze ze strzelamy z imieniem dla chlopca w to samo ;) he he super wybor :D

Gurek witamy w grupie :-) jestes lekarka? czy pierwsze cc? :-)

Slychajcie strasznie mnie kuje po prawej stronie i sama nie wiem czy nie pojechac do lekarza w poniedzialek :( czy ktoras tak ma?
 
Hej,Ja mam dziś słabszy dzień głowa boli,senność męczy, ech .Zazdroszczę tym które mają chociaż pomysł na imiona, u nas pustka w temacie ,jedyne co ustaliłam to że jak dziewucha będzie to mąż wybiera a jak chłop to Ja:tak:
 
Slychajcie strasznie mnie kuje po prawej stronie i sama nie wiem czy nie pojechac do lekarza w poniedzialek :( czy ktoras tak ma?[/QUOTE pisze:
ja tak mam. przewaznie czuje tak jakby mnie lewy jajnik kul. na ostatniej wizycie wspomnialam o tym i gin obejrzala mi dokladnie oba jajniki i brzuch przez usg dowcipne jak i usg brzucha i powiedziala ze nic zlego nie widzi.. a bole miewam takie. ale jak sie niepokoisz to idz wczesniej badz wspomnij lekarzowi o tym i niech Cie obejrzy dokladnie jak mnie i sie uspokoisz:)
 
ja dziś w domu zrobiłam pranie tzn pralkę wlączyłam i powiesiłam i tyle...zreszta odpoczywam po stypie.

My jeszcze imion nie wybralismy ale już wiemy kogo poprosimy na chrzestnych
 
A ja dzisiaj tak się źle czuje... Takie mam mdłości przez cały dzień :-( Z moich dzisiejszych planów pojechałam z Zo na taniec, zrobiłam racuszki i odkurzyłam- masakra... Oj jak mi źle...
 
ja dziś pół dnia przespałam, a teraz pakuję prezenty. mam parę planów "zrobić porządek", ale jakoś mi nie po drodze nigdy (;
ja wzdęć nie mam, za to niemiłosiernie mi się po wszystkim odbija ): aż mi czasem wstyd.
 
reklama
Ninex my zrobiliśmy tak z imionami, że wybraliśmy zakres popularności z tego bloga co linka dawałam, potem każdy spisał co mu się podoba, potem każdy skreślił u drugiego te, które kategorycznie wykluczał, potem do imion dopisaliśmy znaczenia i wykreśliliśmy te imiona, których znaczenie nam się nie podobało, reszta zawisła na lodówce. Zostało koło 10 imion, które co jakiś czas omawialiśmy i w końcu się zdecydowaliśmy. Teraz pewnie tak samo zrobimy, ale dopiero jak poznamy płeć.

Ewelak zawiezienie córki na taniec, racuszki i odkurzanie to i tak sporo:)

Brat mnie zaprosił na wieczór (mieszka w bloku obok) i chyba będę im musiała już o ciąży powiedzieć, bo nie mam siły wciągać brzuchola wywalonego, ech ;)
 
Do góry