reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

dorzucając SWOJE zdanie do pieca -
jak jestem pewna swojej decyzji odnośnie każdej rzeczy to jestem pewna i mam w nosie czy ktoś mnie namawia,poucza czy daje mi rady ....
I nie czuję się przez nikogo ani osaczona ani sterroryzowana - oczywiście tutaj .
Karmię tak jak JA wybrałam i to jest MÓJ wybór i moja decyzja, a karmię ściąganym mlekiem ale też mm.
A rady innych forumowiczek traktuję jako ich przezycia i doświadczenia ,a nie namawiania do czegoś ,bo nikt nie stoi z pistoletem przy głowie i nie każe mi nic .

no ale ja mam dużo lat, trójkę dzieci ,które wychowuję tak jak JA uważam i jestem mega asertywna ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny nie wazne jak karmione wazne zeby bylo szczęśliwe
oto moj śmieszek :-D:-D 11902445_950476765023593_5998214769653873500_n.jpg
 

Załączniki

  • 11902445_950476765023593_5998214769653873500_n.jpg
    11902445_950476765023593_5998214769653873500_n.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 51
Rozpętałam burzę :/ Ja myślę, że to wina internetu i tego, że czasem słowo pisane się inaczej odbiera niż mówione. Może ustalmy raz na zawsze:
- oba sposoby karmienia są OK jeśli odpowiadają mamie i dziecku (a właściwie trzy sposoby licząc karmienie mieszane) - każdy sposób ma swoje zalety i wady.
- mamy, które karmią MM - nie bierzcie każdej pochwały KP, czy namawiania kogoś do takiego karmienia jako czegoś co ma Wam sprawić przykrość, czy pokazać, że Wasz sposób karmienia jest gorszy.
- mamy, które karmią KP - nie każdy ma chęć, cierpliwość, możliwości żeby karmić piersią i czasem jest to świadomy wybór, czasem nie - warto mieć po prostu trochę wyczucia czasem, żeby kogoś nie urazić :)

Olga - a Ty się tu nie obrażaj i z nami nie żegnaj! Szkoda by była, gdybyś nas opuściła. Zżyłam się z Wami wszystkimi w sumie i mam nadzieję, że nikt nas nie opuści.

Blacksilk i Klara - karmicie i MM i KP - możecie coś (może w wątku o karmieniu, żeby tu nie zaśmiecać) opisać więcej jaki macie system? Ile karmicie piersią, ile mm, czy na przemian, czy np. w nocy mm a w dzien kp?
 
Rozpętałam burzę :/ Ja myślę, że to wina internetu i tego, że czasem słowo pisane się inaczej odbiera niż mówione. Może ustalmy raz na zawsze:
- oba sposoby karmienia są OK jeśli odpowiadają mamie i dziecku (a właściwie trzy sposoby licząc karmienie mieszane) - każdy sposób ma swoje zalety i wady.
- mamy, które karmią MM - nie bierzcie każdej pochwały KP, czy namawiania kogoś do takiego karmienia jako czegoś co ma Wam sprawić przykrość, czy pokazać, że Wasz sposób karmienia jest gorszy.
- mamy, które karmią KP - nie każdy ma chęć, cierpliwość, możliwości żeby karmić piersią i czasem jest to świadomy wybór, czasem nie - warto mieć po prostu trochę wyczucia czasem, żeby kogoś nie urazić :)

Olga - a Ty się tu nie obrażaj i z nami nie żegnaj! Szkoda by była, gdybyś nas opuściła. Zżyłam się z Wami wszystkimi w sumie i mam nadzieję, że nikt nas nie opuści.

Blacksilk i Klara - karmicie i MM i KP - możecie coś (może w wątku o karmieniu, żeby tu nie zaśmiecać) opisać więcej jaki macie system? Ile karmicie piersią, ile mm, czy na przemian, czy np. w nocy mm a w dzien kp?

Amen ;-)
 
reklama
U nas obowiązkowo przewijak,trzy nowe paluszki to był rekord... Teraz już głupia nie jestem,podkładam ręczniki papierowe i czekam jakiś czas aż strzeli ewentualną kupę lub siusiu. Co do siusiu z dziewczynka przekichane trochę bo leje pod siebie i wszystko leci pod plecki,trzeba ubranko podciągnąć wysoko,z czasem zrozumiałam... :-)
 
Do góry