reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

A my w szpitalu.... Umowilam się dzisiaj do pediatry bo z prawego ucha coś wyciekalo i dała skierowanie do szpitala. Zapalenie ucha...
Mala dostała właśnie pierwszy Antybiotyk dożylnie. .....
Ale mi smutno siedzę i płacze szkoda mi malutkiej i tęsknię za starszą. ... ojej strasznie płakała jak się żegnala. ..
Niby mogą nas tutaj aż tydzień trzymać. ... trzymajcie kciuki żeby szybciej nas wypuścili. ...
 
reklama
Patka trzymamy kciuki mocno.

Odpukać Filip w foteliku spoko, od razu zasypia. Robiliśmy mu przerwy co 2 godziny akurat na przewijanie i karmienie.
 
Patka kciuki. Niestety ale jak dzieciaczki zaczynaja chorować to najgorzej...do konca nie wiadomo co dolega i pomoc trudno...
Ja byłam dzis ze swoją u alergologa, diagnoza wstępna: alergia na białka mleka krowiego i musi byc na bebilon pepti. Zrobić badania krwi musimy za 1-2 mies i zobaczymy co dalej...
 
reklama
patka- kciuki zacisnite!
Moriam a czemu nie poczytasz starszej z dzieckiem przy piersi?
takioe bylo zalozenie, nawet na poczatku wlasnie tak robilam, ale teraz mlodsza godzinowo-karmieniowo tak sie ustawila, ze rozjezdza mi sie to z czasem kladzenia starszaka, a jak jej karmienie/kladzenie mi sie przedluzylo, to starsza jeszcze gotowa do spania nie byla.
dzis za to wyszlo idealnie.:) moze sie jeszcze ustawimy :)
 
Do góry