reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
witam się z rana :-)
u nas nocka względna. Patryk wstał po 6 i teraz leży i marudzi.. Ja dzisiaj się wyspałam bo położyłam się przed 22.00 bo dzieci przy upałach dają mi popalić.. życzę wszystkim udanego dnia:-)
 
No kurcze u nas druga noc wyglądała tak : zasniecie przed 22 a pobudka o 4! Elegancko a my pedzimy nad jezioro. Niby na 3 dni a rzeczy to zabrania tyle ze głową mała :o a to ze zdjęcia to jeszcze nie wszystko.. masakra :D a o to malutka w drodze. Trzymajcie się i trzymajcie kciuki co byśmy dały rade :)
 

Załączniki

  • 1439454901868.jpg
    1439454901868.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 65
  • 1439454968194.jpg
    1439454968194.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 81
u nas dzis fatalnie w nocy pobudka co 2,5 godz, a od 5.30 rano dopiero padla przed 11.00, najchetniej bym padla obok niej, ale musze mieszkanie ogarnac, siebie i o obiedzie pomyslec. Sic!!:angry:
nie wiem czy to ma zwiazek, ale wczoraj pod ok 19 wypilam puszke Coca-coli. Kopfeina przenika do mleka, wiec moze dostalam za swoje:eek:

martyska- niezla wyprawka:) sliczny macie pokrowiec do fotelika:)
ja sie zastanawiam jak my sie gdzies wybierzemy, wozek zajmuje caly bagaznik, z tylu dwa foteliki..brak miejsca na cokolwiek, chyba trzeba pomyslec o zakupie auta combi :))
 
Ale wam fajnie ze tak śpią długo mu dalej się budzi co 2 godziny w nocy a w dzień nawet co godzinę chce cyca :szok: zastanawiam się czy się może przejść czy za dużo nie je.
No śliczny ten pokrowiec a jak to w końcu jest można z przodu wozić fotelik czy nie ? Bo jak są poduszki nawet wyłączone to czytałam ze nie wolno bo kurtyny bocznych się nie da wyłączyć i to jest niebezpieczne a nie powiem wygodniej byi było wozić małego z przodu niż z tyłu bo go nie widzę
 
pani.olga- a jak zmieniałaś enfamil na inne mleko to od razu zaczęłaś w całości podawać nowe? czy stopniowo po jednej miarce wprowadzałaś nowe mleko do enfamilu?
 
Moja padła wieczorem, obudziła się o 1:40 na karmienie, potem znowu chyba przed 4, potem znowu o jakiejś 6.. Więc nie pospałam. Teraz też dopiero mi padła, ale nie daje się do łóżeczka odłożyć tylko śpi na mnie. A ja marzę o prysznicu :(
 
Ale wam fajnie ze tak śpią długo mu dalej się budzi co 2 godziny w nocy a w dzień nawet co godzinę chce cyca :szok:

Gosiaczek normalnie jakbym czytała o moim małym, u nas jest dosłownie tak samo. Zastanawiam siię czy to nie ma jakiegoś związku z tymi upałami bo właśnie podczas ich trwania jedzenie się wzmogło.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry