reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ja nie używam wody butelkowanej do mleka. Używam przefiltrowana i przegotowana kranówkę. Do przepajania ta sama wodę.

ja tak samo. wodę butelkowaną też się powinno przegotować, tak na marginesie.

Thriade, olej z pestek winogron taki zwykły, dostaniesz w każdym spożywczaku :) a olej kokosowy to na allegro można kupić (cena wtedy nie zabija, w przeciwieństwie do sklepowej, jak już gdzieś go znajdziesz).
 
No wlasnie o oleju kokosowym tez nam położna mówiła zeby wręcz nawet smarować maluszka we wrażliwych miejscach tzn paszki, załamania fałdek na szyji. Tylko go jeszcze nie znalazłam:(
 
reklama
ja też wodę z kranu gotuję do mm gotować wodę butelkowaną trochę dziwne mi się wydaje .......... nareszcie maruda moja śpi w nocy zemna spała i w sumie było ok jakoś na leżąco udało mi się wprawę złapać z karmieniem i co tylko zaczynała się wybudzać do do cyca i spała dalej ale nad ranem gdzieś od 4 to samo co zawsze czyli marudzenie dziś do 9.30 :-)

proszę powiedzcie czy to normalne i wasze tak mają czy moja ma jakiś problem jak je z butli czy z piersi to aż sapie jak by noskiem za bardzo oddechu nie mogła złapać tylko buzią kataru nie ma po karmieniu to aż jakby podchrapuje ale jak już zaśnie to spokojnie oddycha nawet z zamkiniętą buźką czy coś jest nie tak czy po prostu za szybko je i nie nadąża jeszcze z koordynacją oddechu???
 
Do góry