reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Lipcowe ciotki wita sie z wami Wojtek. Waga 3560g długość 55 cm. Urodzony 6 lipca o godz 23.30 siłami natury. :-D
Gratulacje! Faktycznie wielki jak na ten tydzień ciąży. Ale to dobrze :)

Dziewczyny wecie może czy w aptece dostane buteleczke na mleko do laktatora medeli mini electric ?
Zależy od apteki. U mnie w takich większych są produkty medeli np. w ziko. W tych małych pewnie trzeba pytać.
 
zulugulka gratulacje!! synek naprawdę duży :-)
ja właśnie kończe jeść śniadanie, i od 6 czuję jakiś ból w krzyżu..ale znając moje szczęście to jeszcze nie to..
 
Moriam co do tapety ja zrezygnowałam pomalujemy jedna ścianę i nad łuzeczkiem jakieś naklejki ścienne przykleje...

Ale doświadczenie mam bo zawsze tu u rodziców tapetę kladlismy bo drewniany dom najważniejsze to dobrze zagruntowana sciana porządny klej i pamiętać że w większości tapet trzeba spasowac wzór aby nie pociąć bez sensu... :-)

Moriam kładłam tapety i dasz radę, nie jest to trudne:))
Dla mnie okazalo sie za trudne :( tapeta papierowa, giela sie i marszczyla, po kilku naklejeniach zaczela odlazic farba z podloza, poddalam sie... szukam na cito fachowca co mi 2,5 m tapety polozy :eek:
Lipcowe ciotki wita sie z wami Wojtek. Waga 3560g długość 55 cm. Urodzony 6 lipca o godz 23.30 siłami natury. :-D
gratulacje! maly duzy chlopak :)

w temacie cc- ja ta oopcje wybieram swiadomie,na zyczenie, moglabym probowac sn, ale jako ze pierwsza mialam cc, to mam prawo wyboru, czy raczej odmowienia porodu sn. I ide znana mi sciezka..

a co do karmienia, dziewczyny, jesli tylko mozecie, przykladajcie maluszka zamiast laktatora,, ja pamietam swooje karmienie, maluszek, laktatorr, odciaganie, zeby sprawdzic ile zjadla,,dokarmianie mm, karmienie, znowu laktator na pobudzenie..ten rytual obrzydzil mi karmienie piersia, przestalam w 4 m-cu, bo ile tak mozna. Takze nie dajmy sie zwariowac, przykladajcie maluszka czesciej jak glodny, on najlepiej pobudzi wam laktacje, kiedys laktatorow nie bylo i jakos to szlo, ja juz nie dam sie zapedzic w to bledne kolo..
 
reklama
My już po obchodzie będę miała podawane 2 jednostki krwi bo wczoraj straciłam prawie 400ml. Czuję sie bardzo słaba trzymajcie kciuki żebym szybko stanęła na nogi. Mam zakaz wstawania i robienia czegokolwiek przy małym. :-(
 
Do góry