reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Jestem i ja jednak jeszcze w dwupaku ;-) ordynator dał nam jeszcze kilka dni na szanse na sn, bo wyniki nie są bardzo tragiczne... Dziś mieliśmy 2 dawki oxy i nic dalej... Szyjka długa zamknięta, a ja coraz gorzej się czuje, mała już po 3800 ma i jest jej tak ciasno ze mnie boli każdy jej ruch. Ale do domu mnie już nie wypuszcza, mamy ktg 3 razy dziennie i leki na wątrobę i płukanie krwi, po których chodzę jak balonik opuchnięta :p.

Gratulacje dla nowych mamus! :-*
 
reklama
dziewczyny wszędzie czytam ze przed porodem ruchy dziecka słabną a moja dziś wygina się aż mi brzuch chodzi zaczyna mnie to denerwować tym bardziej że do bardzo ruchliwych nie należała jak to u was było ??? chyba jak w ciągu godziny nie uspokoi się to to będę dzwonić do lekarki..........
 
O Kornelia cieszę się, że piszesz! Nie milcz więcej i informuj nas na bierząco!! Trzymam kciuki za pomyślne wywołanie porodu sn!!

Klara może jeszcze się obróci... Kciuki.

Ja też mam jutro wizytę.
 
Nie pisałam bo skończył mi się net w telefonie a dziś mam na chwilkę z domu router :p

Madziula moja też dużo się rusza, najczęściej jak podłączą ktg i położne się denerwuja bo ucieka od głowicy i zapis często się urywa :p. Jedną się śmiała, że to ktg nie potrzebne bo gołym okiem widać, że żywa i ma się dobrze, takie rewolucje wyczynia ;-)
 
Ja nie wiem jak to jest z ktg, ale w szpitalu moja też często uciekała, albo odpychała ten czujnik i musiałam go trzymać - nie chciałam, żeby mi zapis przedłużały w nieskończoność to sama "szukałam" tętna i przesuwałam trochę ten czujnik. A teraz jak chodzę do przychodni na ktg to się rusza, ale ładnie bez przerw się pisze.
 
reklama
Właśnie wracam od lekarza...szyjka skrócona,2 cm,główka wyczuwalna pod palcami...pozostaje pytanie czy to dziś czy może jutro ;)...

Nikita,gratki :)!!!dajesz nadzieję :) tylko czemu cc????
 
Do góry