reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Dzięki asienka mam nadzieję, ze wszystko będzie ok. Mały dostał 10 pkt, więc jest zdrowy jak ryba. Ja jedynie narzekam na krocze strasznie mnie ciągną szwy. Jak na razie moj maluszek bardzo ładnie śpi w ogóle sie nie budzi, a głupia matka nie może spać bo go podziwia.
 
Pewnie, że będzie ok. Innej możliwości nie ma. Odpoczywaj jak mały śpi. Na temat krocza się nie wypowiem, bo szwów nigdy nie miałam ale pewnie wkrótce przejdzie.

Ja tez spać nie mogę. Od wczoraj brzuch mnie pobolewa i mała bardzo aktywna. Mam nadzieje, ze szuka juz wyjścia z brzuszka.
 
Zulugulka super! Bardzo cieszę się, że udało się sprawnie wywołać poród:)) A Wojtek jaki duży jak na ten tydzień:))

A od Kornelii nadal nie ma info...

pani.olga Twój największy, ale też jedyny po terminie. Większość naszych bobasków grubo przed terminem się rodzi. Jak się zaczną terminowe porody będą większe dzieciaczki:)

Angi gdzie jesteś? Już trzech maluchów nie ma na liście!
 
reklama
Do góry