reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Wracając do rozerwanej bransoletki, młoda wsadziła sobie kulkę do nosa :szok:
Byłam pewna że wszystkie zebrałam ehh jeszcze w podskokach przyszła i mnie sama po informowała o tym :confused:
 
reklama
Uff, i ja w końcu dotarłam do domu..
Cały dzień w szkole, o 16 wyruszyliśmy do dzieciaczków mojego brata - 50 km ode mnie. Godzina tam godzina drogi i dopiero dotarlam i padam na twarz.. w domu bałagan niewiadomo za co się brać.. a jutro na 8 do 16 też szkoła ;((

Co do smarowania " używam " Mustelle.. kupiłam kilka razy smarowałam, ale kurde jakoś nie moge się zmobilizować do używania dzień w dzień..:baffled:

Kochane mam haj na mandarynki - moge je jeść tonami i to szczególnie wieczorami.. wszystko wszystkim tylko kurde zapijam je mlekiem :-):-):-)
 
witam was :) po całym dniu zmagań z przygotowywaniem do jutrzejszej imprezki wkońcu mam wolne :) jestem padnięta.. do tego zaniepokoiły mnie takie zielonkowate upławy w formie galarety.. martwie się bo dotąd nic nie miałam.. ma może któraś z was podobnie?
hey mi się takie zdarzają ale czasem bardziej żółte nie wiele tego jest i to zaczeło się jak zaczełam brać duphaston.....jeśli nie ma ta wydzielina jakiegoś przykrego zapachu to chyba jest ok tak wyczytałam gdzieś w necie.........
 
Chyba wszystkie namiętnie odpoczywały :) u mnie okropny dzień, i na zakończenie poklocilam się ze swoim TŻ.. wr co za dzień :(

Ja prawie się pokłóciłam ;) puściłam dziecko starsze na 30-stke kumpla i o... finał taki że nie dotarł te 500 m do teściów domu na noc bo balowali jeszcze dzisiaj ehh i spuść ze smyczy ehh :D he he dobrze że chociaż towarzystwo mnie obdzwoniło że wszystko ok bo rano to myślałam że mu kuku zrobię jak ustalę gdzie jest :D
 
my w weekend namiętnie oglądamy filmy :D w ten obejrzeliśmy "Gracz", "Fisher king" i "Doskonały świat".
a poza tym lenistwo! właśnie się gotuje brukselka, jak ją zobaczyłam w sklepie, to musiałam ją mieć.

i też mam haj na mandarynki :D
 
reklama
Cześć dziewczynki :-)
Dziś dzień wizyty, cieszę się, ale bardziej ogarnia mnie strach. W sobotę plamienia, objawy ciążowe jakby odeszły, piersi tez jakieś inne... Cholera... Ciekawe czego się dziś dowiem :( Boję się!!!!!!!!!!
 
Do góry