reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Asia trzymam kciuki za Ciebie i fasolkę !:*

Na pobudka o 4.40.. do pracy na 6. Niezbyt mi to po nosie ale co zrobić. Kochane do którego miesiąca zamierzacie pracować ??

Śniadanko zjedzone, herbatka wypita zaraz czas na witaminki :D
 
reklama
ja chodzę do pracy na 10, robota w biurze przed komputerem, więc nie bardzo męcząca.

ja bym chciała pracować jak najdłużej, podobno za każdy miesiąc zwolnienia ZUS obniża macierzyński, bo to jest okres nieskładkowy. tak mi mówiła dziewczyna z HR ostatnio.
 
Ooo to pierwsze słyszę, za każdym razem jak się dowiadywalam to mówili albo 80 % przez cały okres albo podzielone na 60 i 100% ale nigdzie nikt nie mówił ze jest to zależne od ilości bycia czasu na L4.. hmm
 
kurde ja tez pierwsze slysze;/ ja jestem na l4 juz poniewaz mam prace fizyczna i nie bardzo dla kobiety w ciazy dlatego na l4 juz siedze...
 
Witam Was .
Asia asia trzymam mocno kciuki za Was i daj koniecznie znać jak po wizycie.. mnie też się wydaje że objawy jakby ustały..jedynie piersi bolą przy dotyku.. a tak nic.. nie mam już mdłości, bólów podbrzusza jak na okres... do tego od wczoraj męczy mnie katar i pół nocy nie mogłam przez to spać..
 
no właśnie ja zaczęłam o tym czytać i chyba ta dziewczyna się pomyliła. dziś zadzwonię do ZUS-u i wam powiem co i jak.

PS czy widzicie mój suwaczek w podpisie?
 
Olga Nooo, tak nas na straszyć z rana :D
U mnie już półmetek. Na dworze pięknie świeci słonko, to chyba ten dzień na mycie okien i zmianę firanek :)
 
reklama
Do góry