reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
I ja się melduje po wizycie.
Malutka ma 3320, wiec na szczęście przytyła trochę mniej :D
Jeśli chodzi o mnie to .. rozwaracie : '' na 1 palec ''. Badanie mało przyjemne, aż mnie wygięło na tym samolocie. Ale Pani doktor powiedziała że pobadamy, może coś się ruszy :) Od jutra chyba na prawde zaczynam ostro sprzątać na kucaka i robić inne rzeczy przyśpieszające poród :D Fajnie, że coś się wogóle ruszyło i jakieś rozwarcie się pojawiło ;)
Angi super ten Twój maluszek <3
 
angi gratulacje synek cudowny:-) dopiero Twoja fotka maluszka w foteliku uświadomiła mi jakie to będzie maleństwo :-):-):-)

ja też po KTG nic ciekawego się nie dowiedziałam po za tym że mojej małej chyba dobrze w brzuszku bo lekarz powiedziała że raczej z tydzień po terminie urodzę ............w piątek znów KTG i wizyta bo w sobotę mój gin wyjezdza na tydzień mówił że da mi namiary na lekarza który go przez ten czas zastąpi co robić w razie gdyby się zaczęło itp...........
 
Mi kazał w 1 ciaży przyjść w dzien terminu więc poszłam

Tylko,że problemy z tętnem dziecka czy jakiekolwiek inne mogą zdarzyć się równie dobrze przed terminem porodu.pisałam o sytuacji jaka miałam ja i w tekj konkretnej leżenie i czekanie na patologii byłoby bez sensu na szczęście :),ale co ciąża to indywidualne doświadczenia...

Angi,super kawaler :)!witaj z powrotem :)
 
nie no, laski, jaki skierowanie, to, że dziecko się w dniu wyznaczonym z USG nie urodzi, nie oznacza, że jest zagrożone i trzeba od razu wywoływać czy cc robić (; po prostu powiedział, żeby się zgłosić na KTG i USG, bo od tego dnia to szpital przejmuje opiekę, skoro nie rodzę w Medicoverze (;
 
A to moja Laura :) urodzona 17.06 o godz 21:02
 

Załączniki

  • 1467422_829248727182716_7257038557051696299_n.jpg
    1467422_829248727182716_7257038557051696299_n.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 74
witajcie
dzis bylam na wazeniu Maciusia i przybra wazy juz 2500:-):-)bardzo sie ciesze bo przy wypisie ze szpitala spadla mu waga. musze go czesto budzic i dawac cyca zeby jak najwiecej jadł, no i zółtaczke dalej ma ale to standard przy wczesniakach za tydzien wizyta w szpitalu na kontroli
Karolina to prawie w tym samym czasie urodziłysmy ty 2 minuty pozniej :-D
Angi super chłopak gratuluje
 
reklama
Wkurza mnie bo weszlam na wage i jutro dostane ochrzan od gina:/ ale troche paranoja zeby to mialo byc moim glownym zmartwieniem przed ostatnia w ciazy wizyta ze bede musiala wysluchac nieprzyjemnych komentarzy :/
 
Do góry