reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Olga mi polozna powiedziała żeby koniecznie zapamiętać godzinę kiedy się zaczęły sączyc. Poczekaj jeszcze trochę czy dalej będzie się sączyc. Powodzenia :D
 
No to gratulacje dla Michaliny :-)
Wiecie jak dobrze mieszkać na wsi? Ktoś widział wczoraj pogotowie i podobno pojechałam rodzic tylko czemu ja nic o tym nie wiem :-? :-D :-D :-D
Kurcze laski trzymajcie się bo zaraz z lipcowek będą same czerwcowki ;-)

Kuzyna żona ostatnio dowiedziała się że jest w 3-ciej ciąży... szkoda ze od sąsiada :D




Olga jak masz możliwość możesz kupić też taki listki/wkładki w aptece na sączące się wody, jak nie to lepiej na ip to sprawdzić.


Oo mój maluch postanowił się uaktywnić... mało dzisiaj się ruszał, zresztą przesadziłam dzisiaj :/ bardzo nie mądrze postanowiłam znieść z 15 kg śmieci po porządkach tyle bibelotów się zebrało że szok :/
 
reklama
Do góry