reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Dziewczęta mnie brzuch opuścił się 4 tygodnie temu i narazie nie zamierzam rodzic;p podpytałam paru lekarzy i taka jest teoria a w praktyce to zależy od nastawienia, jak sobie powiesz że wytrzymasz to wytrzymasz;p a podobno są przypadki gdzie kobiety potrafią chodzić z rozwarciem od połowy ciąży a i jeszcze przenoszą, także chyba nie ma co się stresować:-)
 
reklama
witajcie..
mi nocka mineła bez większych rewelacji ale za to dzieci wstały o 6.. uwielbiam to.. jak sobota wstają wcześnie a w dni szkolne o 7:szok:
teraz coś kreci mi się w głowie i niedobrze mi.. położe się na troche może przejdzie..
ja bym chciała wytrzymać do 3lipca i wtedy urodzić ale jak dostaje bóli miesiączkowych takich silnych to najchętniej bym go już wysiedliła..:-D
 
Wszystkie wypatrują objawów zbliżającego sie porodu :) Ja nie lepsza... ale czy brzuch niżej to nie wiem, samej ciężko mi ocenić a nikt nic nie mówi.
Wczoraj spałam pół dnia a dziś też wstałam o 9tej. Czuje sie cudownie :) Ciekawe jak długo.
Miłej soboty.
 
kagusia pocieszę Cię, mój syn zaczął dzisiaj dzień o 3:11. Poszedł spać o 19:45, o 23:00 obudził się na siku i zasnął. A 4 h późnij, brrrr.... O 5:00 się poddałam i obudziłam męża, żeby go przejął. Teraz mały gagatek śpi, a ja dogorywam.
Pogoda jak wczoraj, czyli pada, ale chociaż w domu trochę ogarnęłam.
 
Ooo, a tu nastała sobota i cisza ...
Ja jestem z siebie dumna :-) Podołałam posprzątaniu kuchni i salonu, powynoszenia rzeczy z piętra i z grubsza ogarnięcia łazienki.
Teraz zaczynam się szykować bo o 18.30 idziemy na ' impreze ' urodzinową do znajomej. Będę mieć na czym oko zawiesić bo ma 2 miesięcznego malca ;)
U nas pogoda tragiczna, co chwile pada ( a nawet można powiedzieć, że leje i przestaje i tak w kółko .. )
Życze miłego weekendu i licze, że nasze świeżo upieczone mamusie odezwą się coś i zdradzą jak one i maluszki się czują :tak:
 
my byliśmy u fryzjera i na zakupach, teraz zrobiliśmy pęczak z warzywami i ciasto biszkoptowo-budyniowe z galaretką i owocami.
pogoda nawet w miarę, u nas nie pada, kropiło tylko przez moment. w sumie mogłoby popadać.

ale humor za to mam taki sobie, zapomniałam dodać masło do ciasta i się popłakałam (; hormony...
 
Ja dzis robilam tort na 30 rocznice teściów, 3 razy musialam odpoczywać, bo jakieś słabości i skurcze i bole brzucha dzis cały dzień mnie prześladuja.... Ja się namęczyłam a oni zrezygnowali z imprezy. No ale niech mają w ramach prezentu :-p Lubią słodkości...tort szwardzwaldzki mocno czekoladowy z frużeliną wiśniową i bitą śmietaną ;-)
 

Załączniki

  • 1434819662114.jpg
    1434819662114.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 56
Ja dzis robilam tort na 30 rocznice teściów, 3 razy musialam odpoczywać, bo jakieś słabości i skurcze i bole brzucha dzis cały dzień mnie prześladuja.... Ja się namęczyłam a oni zrezygnowali z imprezy. No ale niech mają w ramach prezentu :-p Lubią słodkości...tort szwardzwaldzki mocno czekoladowy z frużeliną wiśniową i bitą śmietaną ;-)

WOW :thumbup:
 
reklama
hej
my dzisiaj bylismy na "parafiadzie" ;-) bo mój synek występował z p-la, ale był przejęty :-)
apropo nigdy nie chodzimy na żadne festyny ;-)

co do obnizenia sie brzucha w 1 ciąży było to ok 1,5 tyg przed teraz obnizył mi sie jakieś 1,5 tyg temu, ale gin mi mówił ze w 1 ciaży do 2 tyg przed a następne do 4 tyg.

Mały w brzuszku daje czadu masakrycznie... czasem aż bardzo boli
a tak to nawet daje rady, wczoraj wysprzątaliśmy sypialnie na błysk łacznie ze zmianą łóżka Matiego na drugą stronę i ustawieniem łóżeczka, także stoi z materacem przykryty kocykiem, by sie starszak przyzwyczaił :-)
jutro zakupy budowlane mam nadzieje, ze te płytki wybierzemy
miłego wieczoru
 
Do góry