reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Wczoraj Synek pierwszy raz kopnął tatusia! Tatuś dumny jak paw w końcu uwierzył że u mnie w brzuchu rośnie mały ludek. Bo wcześniej ja bardzo wyrażnie czułam ruchy, czuję już codziennie ale Tomuś nie czuł - jakiś gruboskórny ten mój mąż! No ale wczoraj mały Synek zaprezentował siłę swych stópek.
Mi na usg 2 tyg temu wyszło że Mały jest ustawiony głową w dół . No to chyba czasami wciska mi się głową w pęcherz bo są momenty że w ciągu 10 minut wstaję 3 razy siku.
Ps. czy komuś dokucza też swędzenie bo ja już nie wyrabiam , najbardziej w nocy, przeorałabym całą skórę pazurami! Dzisiaj odbieram jeszcze wyniki badań na igE a jutro idę do ginki, no musi mi coś poradzić bo zwariuję chyba.:no:
 
swędzenie to oznaka rozciągającej się skóry, znalazłam to bo mnie cycki i brzuszek swędzieć zaczęły. No więc polazłam wczoraj do sklepu i kupiłam sobie oliwkę w żelu i się smaruję. Jak się wysmaruję jest lepiej
:tak: :-D
 
Mi oliwka nie bardzo pomaga, a swędzi mnie najbardziej twarz dekolt łydki i przedramiona i to mnie niepokoi bo trudno to wytłumaczyć rozciaganiem skóry! :sorry:
 
A może, to jednak kosmetyki, tak wiem pisałaś, że nie zmieniałaś na nowe, ale teraz w naszym ciele szaleją hormony.
Przez hormony możemy mieć gorszy wzrok, wrażliwszą skórę, zmieniają się włosy itp.
 
Czesc dziewczynki !
Tak czytam sobie te wasze poscicki i powiem szczerze za wam zazdrosze ze czujecie juz jak kopia wasze malenstwa:) Dzis jest 18 tydzien i 5 dzien mojej ciazy i jeszcze nie poczulam mojego maluszka:(( Bylam w zeszly piatek u ginka ale nie robil mi usg, tylko zbadal powiedzial niby ze wszytko jest oki i nastepna wizyte wyznaczl za miesiac. Tylko ze ja zaczynam sie juz denerwowac czy aby napewno wszytko jest dobrze z moim dzieciatkiem:( A wy pamietacie w ktorym tygodniu poczulyscie pierwsze ruchy? Buziaki
 
Czesc dziewczynki !
Tak czytam sobie te wasze poscicki i powiem szczerze za wam zazdrosze ze czujecie juz jak kopia wasze malenstwa:) Dzis jest 18 tydzien i 5 dzien mojej ciazy i jeszcze nie poczulam mojego maluszka:(( Bylam w zeszly piatek u ginka ale nie robil mi usg, tylko zbadal powiedzial niby ze wszytko jest oki i nastepna wizyte wyznaczl za miesiac. Tylko ze ja zaczynam sie juz denerwowac czy aby napewno wszytko jest dobrze z moim dzieciatkiem:( A wy pamietacie w ktorym tygodniu poczulyscie pierwsze ruchy? Buziaki
Nie przejmuj się! Moja ginka stwierdziła,że niektóre kobiety odczuwają ruchy nawet w 22 tygodniu ciąży. A tak na pocieszenie-ja zaczęłam odczuwać pierwsze ruchy dopiero w poniedziałek tj 19 tydzień i 1 dzień.
Pozdrawiam
 
reklama
czarnulka a może je czujesz tylko nie wiesz, że to one:)) wieczorem, bo w tedy dzidzie przeważnie są bardziej aktywne połóż się na lewym boku i wsłuchaj się w brzuszek może poczujesz. A jeśli gin cię zbadał i powiedział, że okej, to mu zaufaj, jednak usg, to nie najważniejsze badanie, chociaż fajnie jest podglądać maluszka:tak:
 
Do góry