reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam Wszystkie Kwietnióweczki ostatnio nie mogłam się podłączyć do modemu i zeszło mi ztym troszkę , ale juz jestem jak narazie wypoczywam sobie u Mamy i jest mi dobrze tylko męża brakuje ale przynajmniej może zatęskni za nami.

Silko przedewszystkim gratuluję upragnionego synka a Izis i Madzik córci

Ja wybieram się na USG 8 Grudnia to bedzie 22 tydzień trochę późno ale tak mam wizytę więc może wtedy sie dowiemy kto tam siedzi z jednej strony chciałabym synka bo w rodzinie same dziewczynki i dzidzio jeszcze dziadkiem nie został a z drugiej strony chciałbym dziewczynke ale aby było zdrowe

Co do bóli brzuszka to i mnie czasami pobolewa z prawej strony ale jak pytałam mojej gin to powoedział ze jelita musza się gdzieś poprzesówac i dlatego a co do tego kłócia w pochwie to i ja tak mam czasami aż podskocze ale da się wytrzymac

mnie na poczatku też swędziało cale ciało, aż mi skóra się sypała ale juz przeszło a co do kremów na rozstępy to ja tez się zastanawiałam nad mustellą jednak cena mnie odstraszyła skutecznie jakby niebyło trzeba smarowac się 2* dziennie, i zakupiłam krem na rozstępy Pharmaceris Irenki Eris kosztuje 32zł ładnie pachnie i ładnie się wchłania a dr gin kazał już od 15 tc smarowac się takim kremem

pozdrawiam wszystkich jeszcze raz buźka
 
reklama
Adsuś wiewm że łatwo się mówi ale postaraj się sama w sobie znlaeźść siłe by się uspokoić..moze jakies spotkanie ze znajomymi? Kurczę nie wiem jak Ci pomóc... a meliskę pijesz? ja sobie etż czasem podpijam..buziaki!

Gryzeldo nie ten kod suwaczka ;-)

Anrus ja smaruje sie oliwką mam nadzieje ze rozstępy nie posiekają mnei za mocno...;-)
 
Witajcie!
Mam na imie Alicja i termin mam na 1 kwietnia.Wczoraj dowiedzialam sie z moim swiezo upieczonym meżem ze bedziemy miec synka :-) Co do kremow to moge Wam polecic Gerbera -kosztuje ok 26 zl i ma przyjemny zapach.Fajnie ze Was tak duzo na tym forum i ze zdazylyscie sie troche poznac.Mam ndzieje ze przyjmiecie mnie do swojej spolecznosci :-p Pozdrawiam Was cieplutko
 
Dziekuje ada 04
Ja tez troszke sie martwie bo lekarz mi powiedzial ze mam bardzo twardy brzuch.Poza tym jest ok ale zalecil mi brac stale No-Spe i Cordafen.Niby to nic powaznego a jednak niepokoj jest:-(
 
Aha! Moze pociesze niektore z Was...ja juz drugi raz w czasie ciazy biore antybiotyk :szok: niestety nie dalo sie tego uniknac bo bylam tak mocno przeziebiona ze nie bylam w stanie wyjsc z choroby "domowymi sposobami". Lekarz pocieszyl mnie ze nie jest to tak straszne jak sobie wyobrazam i ze skutki nieleczonej choroby moga byc duzo gorsze od skutkow brania antybiotyku.Jego pacjentka odmowila kuracji antybiotykowej i w 8m-cu poronila z powodu wysokiej temp...
Tak czy inaczej byloby lepiej nie chorowac i uniknac takich sytucji :-(
 
Ada tak sobie myślałam o Twoich dolegliwościach i jeżeli dobrze pamiętam to stresujesz się bo miałaś rewolucje z jelitami po wypiciu coli. A może to były ruchy bobasa w brzuchu. Cola zawiera kofeinę i mogło go to pobudzić do poruszania się. Ja takie pierwsze ruchy poczułam z 2 i pół tyg temu i były jak przelewajace się bąble i bulgotanie w brzuchu aż skarżyłam się mężowi że muszę zmienić diete bo mam niestrawność. A dzięń póżniej byłam u ginki na usg i okazałao się że to ruchy dziecka. Teraz te ruchy odczuwam już inaczej takie wyrazne kopniaczki ale wcześniej łatwo je było pomylić z ruchami jelit. Głowa do góry i nie stresuj się.
Witaj summer23 i nie przeziębiaj się już więcej.
 
Witaj Kachurek!Postaram sie nie chorowac...

Odnosnie ruchow (do Ady) to ja pierwsze ruchu poczulam w 14 t.c. i przypominaly bulgotanie w jelitach.Trwało to jakis czas az w koncu to bulgotanie zaczelo przypominac ruchy maluszka.Dlatego mysle ze nie trzeba sie martwic na zapas bo slyszalam od wielu dziewczyn ze mialy podobne odczucia.Takze trzymaj sie cieplutko
 
Witajcie Kolezanki,
miło czytać, że odczuwacie już ruchy bejbika. Ja się troszkę martwię, bo nic nie odczuwam, a jestem już w 18 tygodniu.
Chciałabym wiedziec, czy dużo już przytyłyście?
Przez 3 miesiące nie miałam apetytu, natomiast teraz nie mogę się powstrzymać od jedzenia.
Mam cały czas ochotę na owoce leśne i czereśnie...
W naszej rodzinie sprawdza się teoria, że kobiety, które mają ochote w ciąży na owoce, rodzą chlopców, a te które jedzą dużo słodyczy - dziewczynki.
Jak to jestu Was?:-)
 
reklama
Witam Dziewczynki!!
Dziękuje Wam za gratulacje!!! A ja znowu w pracy i usypiam przy biurku, bo ostatnio zarywam jakoś noce, nie mogę spać a jak zasnę to mam bardzo lekki sen!
Ada04 bardzo Ci współczuję i jednocześnie nie wiem co poradzić, współczuję bo sama jakiś czas temu przeszłam to przez bardzo stresującą pracę, ale odpoczęłam od niej parę miesięcy i wszystkie dolegliwości jakby same odeszły. Najlepiej to chyba zająć się czymś bardzo przyjemnym, chociaż łatwo tak mówić! Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze !!
Summer23 witaj!! :-)
Puszek ja już wiem, że mam dziewczynkę a objadam się głównie i owocami i słodyczami, chociaż przed ciążą po słodkie rzeczy sięgałam bardzo żadko i w małych ilościach a od owoców wolałam warzywa !! Teraz boję się co będzie jak dalej tak pójdzie! Na razie przybyło mi jakieś 6 kg :sorry2: nie wiem czy to mało czy dużo?!
 
Do góry