reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

No się wkurzyłam. No normalnie kocham mojego Wojtka, ale czasem mi łapki opadają. Mam jechać po zakupy,patrzę na półkę a tam jego klucze od domu, no więc dzwonie do niego i pytam o której będzie w domu, a ten się pyta czy radio z auta też tam jest, no jest i co kiedy wraca do domu, a on nie wie..... bo może o 14, a może o 16. To się go pytam czy po drodze podrzucić mu te klucze, nie bo on nie jest w biurze. Wiec się pytam co mam robić, a on mi na to, że mam poczekać na niego w domu:angry:
No jasna du....
Muszę iść po zakupy, bo jutro idziemy do rodziny świętować dzień dziękczynienia, obiecałam, że upiekę ciasto i zrobię sałatkę. I co mam czekać na niego by wieczorem iść po zakupy i kiedy będę to wszystko robić:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Czesc Dziewczynki!!

Mam nadzieje ze "stare" kwietniowki o mnie nie zapomnialy zypelnie;-), a z nowymi sie witam:-)!

U mnie tyyyle sie dzieje ze nie mialam sily ani czasu pozagladac:zawstydzona/y:
ale mysle ze teraz jakos juz pojdzie chociaz ostatnio tez tak mowilam:sorry:.

U maluszka wszystko ok nie znam jeszcze plci( Silka gratuluje upragnionego syneczka!!), ale jest zdrowe. mam tylko jakies male problemy z krzepliwoscia i dlatego przez ostatnie poltora miesiaca co tydzien mi krew spuszczali:wściekła/y:, teraz czekam na wyniki i mam nadzieje ze obedzie sie bez lekarstw.

Goroaca buzka dla wszystkich mamusiek

No i musze sie pochwalic ze juz od tygodnia jestem legalnym kierowca:-), MAM PRAWKO!!:rofl2:
 
Masiek zastosowałam się do Twojej rady i właśnie wróciłam ze sklepu z : płynem i szaponem oraz kremem hypoalergicznymi dla dzieci od pierwszych dni życia. A także proszek do prania dla niemowląt. Zobaczymy jak zadziałają.
Renata gratuluję prawka! Jak to spuszczali Ci krew? WPrzed oczami rysują mi się wizje z filmów o średniowieczu : pocięty nadgarstek i krew kapiąca do miski, pijawki itp. :-D. Zartuję oczywiście.
Czarnulka ja czuję ruchy już od jakiś 2 tygodni ale to sprawa indywidualna, wg książek to powinno się czuć pirwszy raz w 18-22 tyg..
 
Kachurek oby pomogło.
Rano jak se wysmarowałam cycki, to było dobrze, a teraz zaczyna mnie brzucho swędzić. Ale chyba właśnie przez to rozciąganie bo tak na wysokości pępka. Zaraz się smyrnę po brzuchu:-D i się ubieram.
Wysłałam palantowi :wściekła/y:skę, że klucze zostawiam mu w warzywniaku przy bloku.
no przecież nie będę siedzieć jak głupia w domu i czekać jak jaśnie pan raczy wrócić do domu:angry:

Renata fajnie, że sobie o nas przypomniałaś :-) gratuluję prawka:tak:

A ja pierwsze ruchy wyczułam pod koniec14tygodnia, aż spanikowałam bo to nie były jakieś trzepoty tylko bulgotanie:-D czyli ruchy czuję od jakiś 3tyg. co raz mocniej. Młody najbardziej wariuje po kolacji i rano jak się przebudzam. W dzień chyba śpi i raczej go nie czuję. Całe szczęście, bo jak kopnie po pęcherzu, to masakra:eek:
 
Masiek to szybko poczulas swojego malucha, fajnie:-) A to Twoja pierwsza ciaza? Podobno kobiety ktore byly juz w ciazy potrafia wyczuc tak wczesnie ruchy dziecka,poprostu wiedza czego sie spodziewac.

Renata: gratuluje prawka bardzo przydatna sprawa zwlaszcza jak na swiecie pojawi sie malenstwo:) Ja mam prawko od ponad pol roku i teraz juz nie potrafie obejsc sie bez samochodu :-)
 
wróciłam.
i już mi lepiej.
Ten tego, wpadłam do plazzy i szybko kupiłam co trzeba do sałatki i ciasta, jak mój Wojtek dzwoni i przeprasza no i że będzie o 17. No to luzik.
Połaziłam po sklepach. I humor mi się poprawił o 200%.
Bo trafiłam na taki fajny dzieciowy sklep, dziwne, że wcześniej gonie zauważałam:eek: no i kupiłam płyty z muzyką dla dzieci i teraz sobie słuchamy, ale fajne, bo to piosenki, na których ja się wychowywałam "Zuzia lalka nieduża" "Ogórek" "Co powie tata" itp. aż się wzruszam jak tego słucham.
No i kupiłam mój pierwszy krem na rozstępy Mustelii, czytałam że dobry, jego cena mnie powaliła, ale co tam w końcu nie będę bębenka rosnącego smarować byle czym. Fajnie pachnie. No a rachunek wywaliłam co by tatuś nic nie wiedział bo by chyba zawału dostał:-D
 
Masiek to szybko poczulas swojego malucha, fajnie:-) A to Twoja pierwsza ciaza? Podobno kobiety ktore byly juz w ciazy potrafia wyczuc tak wczesnie ruchy dziecka,poprostu wiedza czego sie spodziewac.

Renata: gratuluje prawka bardzo przydatna sprawa zwlaszcza jak na swiecie pojawi sie malenstwo:) Ja mam prawko od ponad pol roku i teraz juz nie potrafie obejsc sie bez samochodu :-)


szybko bo mam małą macicę, znaczy się nie rozwija się tak jak powinna i dlatego szybo je poczułam.
Bo wątpię czy pierwsza ciąża tak na to wpłynęła, bo ją straciłam w 8tc.
Spoko zobaczysz jak nie spodziewanie poczujesz takie dziwne coś w brzuchu, a potem będą co raz mocniejsze, no a za jakiś czas będziesz prosić dzidzię by się uspokoiła:-D
Ja mam skończony kurs, ale egzamin będę robić jak już urodzę Leonka. Bardzo bym chciała jeździć autkiem i nie musieć tłuc się autobusami.
 
Renatko gratuluję !
Jejuś jak ja wspomne jak 11 lat temu zdawałam jeszcze na maluszkach i ile stresu miałam brrr..dziękuję.

Kachurek mnie też swędzi skóra u mnie lek stwoerdzili reakcję na leki i faktycznie gdy ostatnio dostałam spora dawkę to aż do krwi się mogłam zadrapać.
 
reklama
Renatka świetnie, że do Nas zajrzałaś :tak::-) Gratuluję Prawka !! Ja zdawałam w sierpniu i jeszcze czuję ten stres, jak sobie pomyślę ;-) Pewnie też się stresowałaś ??
Ale najważniejsze, że dałaś radę !! No i najważniejsze, że Maluszek zdrowy. A co z tą krwią masz ?? Jeju... Jak sobie pomyślę o tak częstym " spuszczaniu krwi " to już mi słabo :sorry::baffled: Trzymaj się Kochana i dziękuję za gratulacje !!

Aduniu bidulko... Mam nadzieję, że szybciutko poczujesz się lepiej :tak: Dasz radę !! Jesteśmy z Tobą !!

masiek, tylko spokojnie... Z facetami już tak jest... :no: A powiedz mi czy Ty masz rozstępy, czy tak zapobiegawczo sobie tą Mustellę kupiłaś ?? Bo mnie nic nie swędzi, nie widzę żadnych rozstępów, chociaż przecież brzunio już dosyć duży... No nie wiem, czy warto inwestować w taki drogi krem, tym bardziej, że ja codziennie smaruję się rano i wieczorem albo oliwką, albo balsamem ujędrniającym... Jak sądzisz ??


:-)
 
Do góry