reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Hehe, to chyba bardzo podobnie przechodzimy 😂
Matko, ile ja jem! Niby nieduże porcje, ale często bym cos przegryzła. Moja ulubiona beza w lodówce a ja nie mam na nią ochoty - wciągam schabowe, kiszone ogórki, kiełbasę 🤪
Ja też zjem obiad i mam ochote na coś słodkiego. Masakra hehe
Ogolnie od lutego byłam na diecie z mężem ze względu na jego chorobę. Schudłam 15 kg. Więc.mysle ze dieta tez mi w tym pomogła. Ale już 4 kg mam więcej 😁
 
reklama
Nie denerwuj się. U mnie też żadnych objawów. I wszystko jest ok. Głowa do góry. Bedzie.dobrze 😀
u mnie tez słabo z objawami, trochę mnie mdli jak nie zjem o czasie i jestem bardziej zmęczona a tak to nic

Ja już po badaniach krwi, od razu lekarz kazał mi zejść i zrobić do laboratorium (dlatego kazali przyjść na wizytę z moczem od razu)

Moja ciąża z om 7w6d a z usg 6w3d także spora różnica
 
u mnie tez słabo z objawami, trochę mnie mdli jak nie zjem o czasie i jestem bardziej zmęczona a tak to nic

Ja już po badaniach krwi, od razu lekarz kazał mi zejść i zrobić do laboratorium (dlatego kazali przyjść na wizytę z moczem od razu)

Moja ciąża z om 7w6d a z usg 6w3d także spora różnica
O Kurcze. Mało się na tym znam, ale pewnie po prostu miałaś później owulacje.
Ja z kolei miałam 2-3dni wcześniej niż miałam mieć ale to pewnie przez fakt ze w maju miałam stymulacje do invitro i punkcję - organizm mi zwariował.
Objawy mam głównie po tym jak zjem COKOLWIEK, a potem spanko.
Dzisiaj mam jeszcze wolne ale jutro muszę być w biurze :(
 
u mnie tez słabo z objawami, trochę mnie mdli jak nie zjem o czasie i jestem bardziej zmęczona a tak to nic

Ja już po badaniach krwi, od razu lekarz kazał mi zejść i zrobić do laboratorium (dlatego kazali przyjść na wizytę z moczem od razu)

Moja ciąża z om 7w6d a z usg 6w3d także spora różnica
Moze przesunęła ci sie owulacja. Różnie to jest. Trzymam kciuki ✊ głowa do góry !
 
My po lekarzu, dostałam zjebę, że diety nie ma, bo to podstawa 🤷‍♀️ do końca tygodnia ma siedzieć w domu i diety pilnować... Zajechałyśmy na chwilę do żłobka powiedzieć, że będziemy dopiero za tydzień to mała się na do widzenia rozpłakała, bo chciała do dzieci...
 
Dziewczyny, wszystko jest dobrze. Widziałam bijące serduszko.
Lekarz nic nie mówił o hormonach i krwinkach, wszystko było tez ładnie widać. Nie wiem czy dalej mam brać te hormony w związku z tym bo dostałam je od innego lekarza ale chyba nie można tak schodzić z hormonów od razu
Super:) bardzo się ciesze:)
 
reklama
Witam się i ja w nowym tygodniu, wizyta dopiero jutro.
Dzisiaj miałam ciężką noc zasnęłam dopiero po 3 a o 8 pobudka.
Wkręcam sobie najgorsze rzeczy o moim przyszłym mężu, po przeczytaniu jego rozmów z była partnerka.
On cały czas uspokaja, że dla nas wyjechał do Holandii, że jemu też jest tam samemu ciężko.
Jak nie stracę tej ciąży przez nerwy i stres to będzie dobrze.
Popadam w depresję.
Mamy jakiegoś psychologa na forum?
Jestem tak przybita.. A. Muszę się trzymać dla mojej 9 letniej Córeczki.
 
Do góry