reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Udało mi się ją zarejestrować na 12, zobaczymy co pani doktor powie... Nie wiem dla czyjego świętego spokoju ta wizyta - mojego czy teściowej 🤦‍♀️
 
Ja mam dzisiaj wizytę o 14.30, ale mąż w szpitalu, bo w nocy dostał migotania, mieli się odezwać z Wrocławia, żeby umówić ablację, ale przez 3 miesiące nikt się nie odezwał a nie mamy namiaru, bo to kardiolog z naszego szpitala dzwoniła, żeby go wpisali. :/ nie wiem czy wyrobimy się na wizytę, bo dostał leki, ale ciągle migota i nie wiem kiedy go wypuszczą.

Jakoś nie potrafię się nastawić, że z ciążą jest wszystko w porządku. Panicznie się boję tego małego pęcherzyka ciążowego, moja ginekolog nic o tym nie wspomina, mówi, że gdyby było coś nie tak to by mi powiedziała, ale totalny brak objawów u mnie a nie chce mi się wierzyć, że taka ze mnie szczęściara i ciążę przechodzę bezobjawowo.. wg aplikacji mam dzisiaj 9+1 z USG wychodziło do tej pory jakieś 2-3 dni wcześniejsza ciąża..
 
Dziewczyny, wszystko jest dobrze. Widziałam bijące serduszko.
Lekarz nic nie mówił o hormonach i krwinkach, wszystko było tez ładnie widać. Nie wiem czy dalej mam brać te hormony w związku z tym bo dostałam je od innego lekarza ale chyba nie można tak schodzić z hormonów od razu
 

Załączniki

  • IMG_1548.jpeg
    IMG_1548.jpeg
    145,7 KB · Wyświetleń: 57
Ja mam dzisiaj wizytę o 14.30, ale mąż w szpitalu, bo w nocy dostał migotania, mieli się odezwać z Wrocławia, żeby umówić ablację, ale przez 3 miesiące nikt się nie odezwał a nie mamy namiaru, bo to kardiolog z naszego szpitala dzwoniła, żeby go wpisali. :/ nie wiem czy wyrobimy się na wizytę, bo dostał leki, ale ciągle migota i nie wiem kiedy go wypuszczą.

Jakoś nie potrafię się nastawić, że z ciążą jest wszystko w porządku. Panicznie się boję tego małego pęcherzyka ciążowego, moja ginekolog nic o tym nie wspomina, mówi, że gdyby było coś nie tak to by mi powiedziała, ale totalny brak objawów u mnie a nie chce mi się wierzyć, że taka ze mnie szczęściara i ciążę przechodzę bezobjawowo.. wg aplikacji mam dzisiaj 9+1 z USG wychodziło do tej pory jakieś 2-3 dni wcześniejsza ciąża..
moja przyjaciółka jest teraz w ciąży, wszystko z dzieckiem jest ok i ona też nie miała objawów żadnych, mówiła, że tylko czasami jej się trochę niedobrze zrobiło, a poza tym przez cały czas czuła się jakby nie była w ciąży. Teraz jest w połowie i dopiero zgaga zaczęła jej dokuczać 😂
 
Dzień dobry w nowym tygodniu! @anchela cieszę się, że wizyta poszła dobrze, mam nadzieję, że będziesz miała w końcu trochę spokoju teraz :)

Ja jutro wyjeżdżam na długi urlop i dzisiaj czeka mnie najgorsza część, czyli pakowanie 🤮🤮 zdecydowanie wolę rozpakowywać się po powrocie, pakowanie mnie mocno stresuje, a teraz lecę na prawie 2 tyg za granicę, więc już w ogóle muszę wziąć wszystko co potrzebne 😂
 
Ja właśnie odprowadziłam córcie do przedszkola... Na szczęście poleciała z chęcią jak ciocia zapytała się czy są jeszcze gwiazdeczki bo przy drzwiach zrobiło się tłoczno dosyć. Jestem mega ciekawa jak się poradzi, chociaż widziałam że się stresowała też jak wchodzilysny
 
reklama
Ja mam dzisiaj wizytę o 14.30, ale mąż w szpitalu, bo w nocy dostał migotania, mieli się odezwać z Wrocławia, żeby umówić ablację, ale przez 3 miesiące nikt się nie odezwał a nie mamy namiaru, bo to kardiolog z naszego szpitala dzwoniła, żeby go wpisali. :/ nie wiem czy wyrobimy się na wizytę, bo dostał leki, ale ciągle migota i nie wiem kiedy go wypuszczą.

Jakoś nie potrafię się nastawić, że z ciążą jest wszystko w porządku. Panicznie się boję tego małego pęcherzyka ciążowego, moja ginekolog nic o tym nie wspomina, mówi, że gdyby było coś nie tak to by mi powiedziała, ale totalny brak objawów u mnie a nie chce mi się wierzyć, że taka ze mnie szczęściara i ciążę przechodzę bezobjawowo.. wg aplikacji mam dzisiaj 9+1 z USG wychodziło do tej pory jakieś 2-3 dni wcześniejsza ciąża..
Nie denerwuj się. U mnie też żadnych objawów. I wszystko jest ok. Głowa do góry. Bedzie.dobrze 😀
 
Do góry