reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Jestem wykończona po imprezie, wszystko się udało, ale pracy w kuchni było bardzo dużo. Dobrze, że starsze dzieci pomagały.
Ja biorę tylko kwas foliowy, ale chyba kupię jakieś witaminy..
 
reklama
Myślę że każda z nas ma kawał historii za sobą. Także dziewczyny głowa do góry, cycki do przodu 😁 będzie dobrze. Ja zaczęłam 11 tydzień. Mam mega apetyt ale nic poza tym 🤷
Hehe, to chyba bardzo podobnie przechodzimy 😂
Matko, ile ja jem! Niby nieduże porcje, ale często bym cos przegryzła. Moja ulubiona beza w lodówce a ja nie mam na nią ochoty - wciągam schabowe, kiszone ogórki, kiełbasę 🤪
 
Dzień dobry 🙂 u nas już po 💩, przebierałyśmy się na śpiocha godzinę temu... Temperatura 37.4, termometr nie piszczał w końcu... Ale chyba znowu odpuścimy adaptację i pojedzie do dziadków 🙁 Jeszcze się zastanawiam czy nie spróbować zarejestrować jej do lekarza, bo serio nie wiem co robić, chyba mnie to przerasta 😞😥
 
Dzień dobry 🙂 u nas już po 💩, przebierałyśmy się na śpiocha godzinę temu... Temperatura 37.4, termometr nie piszczał w końcu... Ale chyba znowu odpuścimy adaptację i pojedzie do dziadków 🙁 Jeszcze się zastanawiam czy nie spróbować zarejestrować jej do lekarza, bo serio nie wiem co robić, chyba mnie to przerasta 😞😥
Jejku, biedny maluszek :(
Co do odpuszczania to tez miałam jechać ogarniać nowy paszport ale perspektywa szukania miejsca parkingowego i stania w kolejce mnie przygniotła.
W zamian za to zabieram moje psie dziecko na spacer do parku.
Mam dzisiaj urlop ale coś czuje ze minie mi z prędkością światła 💁🏻‍♀️
 
reklama
Do góry