reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Hej, ja znów dziś mam mniej bolesne piersi. Żadnych objawów, nic nie czuje w brzuchu ani równiez brak mdłości. Jedynie co to zwiększony apetyt.

Jutro gin. Świruję że powie że serce już nie bije. Jak poprzednio...

Jak nie zwariować... :( To będzie wg ostatniego USG 8+3
 
reklama
Sa moje ruskie, i camemberty panierowane, i fryty, i pierogi z serem, i tona śmietany! Co prawda póki co napchalam się pomidorówka z makaronem i serem żółtym, wiec nie mogę patrzeć na jedzenie, ale za dwie godzinki będzie akurat pora na następny posiłek. 🙈🤣
 
Cześć 😊
Z objawów to wczoraj wieczorem ubrałam kurtkę i się okazało, że w piersiach ledwo da się zapiąć, więc dużo urósły.
Mdłości ciągle są, zmęczenie, senność.
W niedzielę mam imprezę urodzinową pierworodnego, prawie 13 lat temu zostałam pierwszy raz mamą 😊
Obmyślam menu na grilla, mam ochotę na coś innego niż kiełbaski itp.

Hej, ja znów dziś mam mniej bolesne piersi. Żadnych objawów, nic nie czuje w brzuchu ani równiez brak mdłości. Jedynie co to zwiększony apetyt.

Jutro gin. Świruję że powie że serce już nie bije. Jak poprzednio...

Jak nie zwariować... :( To będzie wg ostatniego USG 8+3
bedzie dobrze, do jutro to szybko zleci.

Sushi też uwielbiam, a myślicie, że surimi to można? Wędzony łosoś odpada?
 
Cześć 😊
Z objawów to wczoraj wieczorem ubrałam kurtkę i się okazało, że w piersiach ledwo da się zapiąć, więc dużo urósły.
Mdłości ciągle są, zmęczenie, senność.
W niedzielę mam imprezę urodzinową pierworodnego, prawie 13 lat temu zostałam pierwszy raz mamą 😊
Obmyślam menu na grilla, mam ochotę na coś innego niż kiełbaski itp.


bedzie dobrze, do jutro to szybko zleci.

Sushi też uwielbiam, a myślicie, że surimi to można? Wędzony łosoś odpada?
wedzollnycna zimno czy ciepło? Ja jem pstraga wędzonego na gorąco, to można. Na zimno chyba nie. Boczek wędzony surowy tez odpada, a uwielbiam.
 
reklama
Wy tak piszecie o cukrzycy.. ja od zawsze mam cukier w okolicy 99, ale w ciąży nigdy cukrzyca mi nie wychodziła, lekarze uważają, że mam w normie. Krzywe są dobre. Jak to się stwierdza, że niektóre z Was mają po 90 cukry i mają cukrzyce? Wychodzą złe wyniki krzywej czy jak to działa? 🤷 nie do końca się w tym łapie.

U mnie jeśli chodzi o objawy to dalej tylko momentami mi niedobrze. Czasami bardziej chce mi się wymiotować i próbuje na dwa palce, bo jestem totalnie anty, jeśli chodzi o wymioty. Po prostu nie umiem, nawet jak wsadzam palce to tylko mi się "odbija" i tyle. Nie wiem, 4 ciąża i kolejny raz bez wymiotów.

@Marta_322332
Mam nadzieję, że jutro na wizycie będzie wszystko dobrze, wiem jak brak objawów może stresować, ja gdyby nie te chwilowe nudności to już w ogóle bym świrowała, bo dalej piersi nie bolą, brzuch też nie boli.
Mam tylko wzdęcia.
Czasami brak objawów nie jest niczym złym, a bywa tak, że objawy się wyciszają. U mnie się pojawiają nudności czasami. Jeden dzień mam, drugi nie. 🤷
Trzymam kciuki
 
Do góry