reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Hej, ja znów dziś mam mniej bolesne piersi. Żadnych objawów, nic nie czuje w brzuchu ani równiez brak mdłości. Jedynie co to zwiększony apetyt.

Jutro gin. Świruję że powie że serce już nie bije. Jak poprzednio...

Jak nie zwariować... :( To będzie wg ostatniego USG 8+3
 
reklama
Sa moje ruskie, i camemberty panierowane, i fryty, i pierogi z serem, i tona śmietany! Co prawda póki co napchalam się pomidorówka z makaronem i serem żółtym, wiec nie mogę patrzeć na jedzenie, ale za dwie godzinki będzie akurat pora na następny posiłek. 🙈🤣
 
Cześć 😊
Z objawów to wczoraj wieczorem ubrałam kurtkę i się okazało, że w piersiach ledwo da się zapiąć, więc dużo urósły.
Mdłości ciągle są, zmęczenie, senność.
W niedzielę mam imprezę urodzinową pierworodnego, prawie 13 lat temu zostałam pierwszy raz mamą 😊
Obmyślam menu na grilla, mam ochotę na coś innego niż kiełbaski itp.

Hej, ja znów dziś mam mniej bolesne piersi. Żadnych objawów, nic nie czuje w brzuchu ani równiez brak mdłości. Jedynie co to zwiększony apetyt.

Jutro gin. Świruję że powie że serce już nie bije. Jak poprzednio...

Jak nie zwariować... :( To będzie wg ostatniego USG 8+3
bedzie dobrze, do jutro to szybko zleci.

Sushi też uwielbiam, a myślicie, że surimi to można? Wędzony łosoś odpada?
 
Cześć 😊
Z objawów to wczoraj wieczorem ubrałam kurtkę i się okazało, że w piersiach ledwo da się zapiąć, więc dużo urósły.
Mdłości ciągle są, zmęczenie, senność.
W niedzielę mam imprezę urodzinową pierworodnego, prawie 13 lat temu zostałam pierwszy raz mamą 😊
Obmyślam menu na grilla, mam ochotę na coś innego niż kiełbaski itp.


bedzie dobrze, do jutro to szybko zleci.

Sushi też uwielbiam, a myślicie, że surimi to można? Wędzony łosoś odpada?
wedzollnycna zimno czy ciepło? Ja jem pstraga wędzonego na gorąco, to można. Na zimno chyba nie. Boczek wędzony surowy tez odpada, a uwielbiam.
 
reklama
Wy tak piszecie o cukrzycy.. ja od zawsze mam cukier w okolicy 99, ale w ciąży nigdy cukrzyca mi nie wychodziła, lekarze uważają, że mam w normie. Krzywe są dobre. Jak to się stwierdza, że niektóre z Was mają po 90 cukry i mają cukrzyce? Wychodzą złe wyniki krzywej czy jak to działa? 🤷 nie do końca się w tym łapie.

U mnie jeśli chodzi o objawy to dalej tylko momentami mi niedobrze. Czasami bardziej chce mi się wymiotować i próbuje na dwa palce, bo jestem totalnie anty, jeśli chodzi o wymioty. Po prostu nie umiem, nawet jak wsadzam palce to tylko mi się "odbija" i tyle. Nie wiem, 4 ciąża i kolejny raz bez wymiotów.

@Marta_322332
Mam nadzieję, że jutro na wizycie będzie wszystko dobrze, wiem jak brak objawów może stresować, ja gdyby nie te chwilowe nudności to już w ogóle bym świrowała, bo dalej piersi nie bolą, brzuch też nie boli.
Mam tylko wzdęcia.
Czasami brak objawów nie jest niczym złym, a bywa tak, że objawy się wyciszają. U mnie się pojawiają nudności czasami. Jeden dzień mam, drugi nie. 🤷
Trzymam kciuki
 
Do góry