reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dzień dobry 🙂
U nas będzie intensywny dzień - do 12 pracuję, jadę się odświeżyć i na 13:20 gin (jak sie uda to zahaczę optyka przed), po wizycie galop do domu i jedziemy z młodą do kardiologa a potem do liroja po drzwi 😀 po zakupach jakiś obiad w kfc albo maczku 😛 chyba bardziej przemawiają do mnie skrzydełka, ale dopiero co jedliśmy 🤣
Aaaaa i dziś mnie wyjątkowo nie mdli 🤣
boziu, a ja czekam na dostawce z auchan, ma dla mnie ruskie i boczus na skwarki.... 😋😏
 
reklama
taki termin badania wyznaczył lekarz, będę wtedy w 12 tyg. co dla badania prenatalnego jest optymalne. Ostatnią wizytę miałam w ubiegły czwartek i było wszystko ok. A to co się dzieje to pewnie moje jakieś paranoje.
rozumiem, ja w 1 trymestrze chodzę co 2 tygodnie, tak mi pasuje. W tej mam dodatkowo krwiak, więc tym bardziej muszę kontrolować, bo dwójką dzieci w domu i przeprowadzka za pasem, więc chce wiedzieć co i jak. Lekarka nie narzeka, w końcu place za wizyty, druga sprawa, że ona mnie zna i wie, że z moim adhd się nie wygra, więc jest spokojniejsza wiedząc, co tam z moją macica. Sama mi to powiedziala. 🙈
 
Pisałam do p dr która prowadziła moja poprzednia ciąże 9 lat temu, bo nie dawało mi spokoju i mi tak odp "pęcherzyk ciążowy w jamie macicy z pęcherzykiem żółtkowym z zarodkiem ale nie mogę powiedzieć czy żywym bo to tylko w trakcie wykonywania usg widać a nie na zdjęciu trzeba poczekać na akcję serca bo jeszcze jest za wcześnie"
serce zaczyna bić w 5+5 i przy dobrym ułożeniu płodu I dobrym sprzęcie już w tym dniu widać pulsowanie na monitorze. Wiec ja myślę, że u Ciebie już by bylo widać, a za wcześnie jest na potwierdzenie żywej ciazy, bo z samego zdjęcia nie ma jak. 🤔
 
no właśnie. Widać gołym okiem. Ja bym zmieniła lekarza.
DAM jej szanse.
serce zaczyna bić w 5+5 i przy dobrym ułożeniu płodu I dobrym sprzęcie już w tym dniu widać pulsowanie na monitorze. Wiec ja myślę, że u Ciebie już by bylo widać, a za wcześnie jest na potwierdzenie żywej ciazy, bo z samego zdjęcia nie ma jak. 🤔
Okaże się za tydzień we wtorek. Trzeba być dobrej myśli
 
reklama
Do góry