reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

To będzie ich pierwszy wnuk, więc chciałam zrobić coś "wow" żeby ich wystrzeliło z laczy, ale sama jestem tym tak podekscytowana, że nie wiem czy dam radę 😆
No u nas też był to pierwszy, u jednych i drugich dziadków, ale że covid i ciąża z zaskoczenia to nie byłam kreatywna... Z perspektywy czasu mogliśmy to powiedzieć inaczej 🤷‍♀️
 
reklama
A jaka masz hemoglobine? Ja, przez polipy, mialam krwotoki zamiast okresow, dawniej mialam zawsze 14, a teraz 11 przed ciaza, w cizzy 11,2 mam na razie, ale na pewno spadnie z czasem. Ferrytyna poniżej normy. Na razie nic nie biorę. Czekam, co będzie, bo po każdym jednym mam wzdęty cały brzuch i kolki jelitowe. Mam recepte na jakieś zelazo w ampułkach, ale jeszcze nie bralam, zobaczymy, co będzie.
Hemoglobina mi się podwyższyła z 11.4 na 13 po tym Sorbiferze wiec tu jest na chwile obecna ok, ale żelazo 64 przy normie w labie od 40 do 170, a ferrytyna 12. Nie ma ferrytyny, nie ma zelaza 🤷‍♀️
 
Ja ostatnim razem kupiłam specjalne zdrapki: będziesz dziadkiem i będziesz babcia i wymieszalam z normalnymi lotto.
Teraz żałuję bo tydzień później serce już nie biło i było po ciąży.

W tej ciazy powiem normalnie ale nie wcześniej niż 12 tydz.
 
No u nas też był to pierwszy, u jednych i drugich dziadków, ale że covid i ciąża z zaskoczenia to nie byłam kreatywna... Z perspektywy czasu mogliśmy to powiedzieć inaczej 🤷‍♀️
Myślę, że i tak najważniejsza jest sama treść wiadomości a nie jak to zostanie przekazane, więc jak nie wytrzymam to po prostu wypalę i już 😁
 
Ja też odebrałam swoje wyniki dla I trymestru. Morfologia idealna jak nigdy 🤣 reszta też ok. Jedynie mam podwyższone IGg na toxoplazmozę, cytomegalię i różyczkę ale jak już zdążyłam przewertować internet świadczy to raczej o przebytym zakażeniu w przeszłości a nie o aktywnym. Za tydzień wizyta więc wszystkiego się dowiem ;)
U mnie z nowych objawów to wyostrzył się węch. Wczoraj jadąc autobusem poczułam koperek i okazało się, że kilka przystanków później ktoś wysiadł na przystanku z drugiego końca autobusu mając w siatce koperek właśnie 🤣
 
reklama
Do góry