reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Ja do jedzenia musze się przymuszać, na nic nie mam ochoty...martwi mnie trochę brak bólu piersi. Bolały do dnia spodziewanej @, a później przestaly
 
reklama
Trzymam kciuki za wizytę. :) ja mam praktycznie bezobjawowo od początku do końca, więc życzę tego i Tobie. :)
Co do grilla, to w ogóle nie jadam, odkad mamy ognisko, to jedzenie z grilla mi śmierdzi. 🤷‍♀️ Ale wczoraj jadłam śledzia w oleju, takiego z puszki, i przezzlo mi przez myśl, że w ciazy to może się źle skończyć, ale nic mi nie było. Skoro nie mam w ogole mdłości to i chyba żadne jedzenie nie powinno zaszkodzić. 🤔😅 w ogóle jem po dwa obiady dziennie, zaraz wsunę spaghetti, a potem szykuje rybkę panierowana i ziemniaki. Znowu będe gruba haha
U moich rodziców grill to najczęściej ognisko, wygodniej nam mówić 😂 ale u teściów grill to grill 😀
 
Mam wyniki, wszystko jest ok za wyjatkiem zelaza, jak dla mnie trochę za niskie a dopiero skończyłam brać Sorbifer. Jutro na wizycie to skonsultuje. To zelazo mnie załamuje, nie dość że w każdej ciąży mam problem z zaparciami to przy żelazie problem się nasila :/
 
Mam wyniki, wszystko jest ok za wyjatkiem zelaza, jak dla mnie trochę za niskie a dopiero skończyłam brać Sorbifer. Jutro na wizycie to skonsultuje. To zelazo mnie załamuje, nie dość że w każdej ciąży mam problem z zaparciami to przy żelazie problem się nasila :/
A jaka masz hemoglobine? Ja, przez polipy, mialam krwotoki zamiast okresow, dawniej mialam zawsze 14, a teraz 11 przed ciaza, w cizzy 11,2 mam na razie, ale na pewno spadnie z czasem. Ferrytyna poniżej normy. Na razie nic nie biorę. Czekam, co będzie, bo po każdym jednym mam wzdęty cały brzuch i kolki jelitowe. Mam recepte na jakieś zelazo w ampułkach, ale jeszcze nie bralam, zobaczymy, co będzie.
 
reklama
Do góry