reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Ja mam w planach kupić dla młodej koszulkę "będę starszą siostrą", zaprosić rodziców i teściów i czekać kto się kiedy skapnie co tam jest napisane 🤣 ale to dopiero po wizycie albo i po 2 wizycie. W pierwszej ciąży się domyślili, bo musiałam się urwać z pracy, a pracuję z tatą 😀
Może przygotuj im jakieś pudełeczko ozdobne z jakimś dziecięcym drobiazgiem i przekaż na osobności? 🙂
Bluzka dla mojej córki czeka już na sobotę 🤣🤣🤣 ma drugie urodziny i nie dam rady ukryć ciąży z takimi mdłościami 😂 więc najbliżsi dowiedzą się już teraz
 

Załączniki

  • IMG_20230817_054554.jpg
    IMG_20230817_054554.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 55
daj znac jak bedziesz miala wyniki :) z tym grillem moze cos byc, ja zjadlam przedwczoraj kawalek karkowki i tez nie skonczylo sie to dla mnie dobrze 😂 kuurcze fajnie byloby wpisywac na pierwszej stronie watku daty wizyt, ale to by musiala @Magdzik9111 w pierwszym poscie zrobic albo ktos moglby edytowac swoj post z pierwszej strony
No właśnie chyba @Magdzik9111 przestała nas odwiedzać, ostatni post był z 4 sierpnia.
@Magdzik9111 daj znać czy wszystko Ok?
 
Hej, mała aktualizacja bo mnie tu dawno nie było, po ostatniej wizycie u ginka na której wyszedł tylko pecherzyk z zarodkiem objawy rozwinęły się ze hej, mega mdłości od dwóch dni ledwo żyję, w dodatku które najbardziej dokuczają w trakcie dnia niw rano o dziwo, czasem jakieś pobolewanie lekkie podbrzusza, ciągle bym spała póki co czuje się okropnie, walczę sama ze sobą 🥺 w poniedziałek kolejna wizyta u ginka mam nadzieje ze coś pomoże na te mdłości 😔
 
Dziewczyny czy któraś z was ma biegunkę?
Zastanawiam się czy młody coś ze żłobka przyniósł czy dzisiaj zamiast wymiotów zmiana repertuaru na muszlę
 
Dziewczyny czy któraś z was ma biegunkę?
Zastanawiam się czy młody coś ze żłobka przyniósł czy dzisiaj zamiast wymiotów zmiana repertuaru na muszlę
Ja miałam problemy żołądkowe w poniedziałek, ale podejrzewam, że zaszkodziły mi borówki. U Ciebie jeśli masz maleństwo żłobkowe jest prawdopodobieństwo, że coś przyniósł...oby jednak nie
 
reklama
Do góry