reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

To będzie ich pierwszy wnuk, więc chciałam zrobić coś "wow" żeby ich wystrzeliło z laczy, ale sama jestem tym tak podekscytowana, że nie wiem czy dam radę 😆
No u nas też był to pierwszy, u jednych i drugich dziadków, ale że covid i ciąża z zaskoczenia to nie byłam kreatywna... Z perspektywy czasu mogliśmy to powiedzieć inaczej 🤷‍♀️
 
reklama
A jaka masz hemoglobine? Ja, przez polipy, mialam krwotoki zamiast okresow, dawniej mialam zawsze 14, a teraz 11 przed ciaza, w cizzy 11,2 mam na razie, ale na pewno spadnie z czasem. Ferrytyna poniżej normy. Na razie nic nie biorę. Czekam, co będzie, bo po każdym jednym mam wzdęty cały brzuch i kolki jelitowe. Mam recepte na jakieś zelazo w ampułkach, ale jeszcze nie bralam, zobaczymy, co będzie.
Hemoglobina mi się podwyższyła z 11.4 na 13 po tym Sorbiferze wiec tu jest na chwile obecna ok, ale żelazo 64 przy normie w labie od 40 do 170, a ferrytyna 12. Nie ma ferrytyny, nie ma zelaza 🤷‍♀️
 
Ja ostatnim razem kupiłam specjalne zdrapki: będziesz dziadkiem i będziesz babcia i wymieszalam z normalnymi lotto.
Teraz żałuję bo tydzień później serce już nie biło i było po ciąży.

W tej ciazy powiem normalnie ale nie wcześniej niż 12 tydz.
 
No u nas też był to pierwszy, u jednych i drugich dziadków, ale że covid i ciąża z zaskoczenia to nie byłam kreatywna... Z perspektywy czasu mogliśmy to powiedzieć inaczej 🤷‍♀️
Myślę, że i tak najważniejsza jest sama treść wiadomości a nie jak to zostanie przekazane, więc jak nie wytrzymam to po prostu wypalę i już 😁
 
Ja też odebrałam swoje wyniki dla I trymestru. Morfologia idealna jak nigdy 🤣 reszta też ok. Jedynie mam podwyższone IGg na toxoplazmozę, cytomegalię i różyczkę ale jak już zdążyłam przewertować internet świadczy to raczej o przebytym zakażeniu w przeszłości a nie o aktywnym. Za tydzień wizyta więc wszystkiego się dowiem ;)
U mnie z nowych objawów to wyostrzył się węch. Wczoraj jadąc autobusem poczułam koperek i okazało się, że kilka przystanków później ktoś wysiadł na przystanku z drugiego końca autobusu mając w siatce koperek właśnie 🤣
 
reklama
Do góry