reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Hejka wszystkim w nowym tygodniu ;)
Ja dziś się obudziłam taka osłabiona, że szok. Zjadłam śniadanie, a dalej cała rozedrgana jestem. No i wieczorem trochę mnie zemdliło 😁 Oprócz tego to moje kłujące bóle dalej na pokładzie, ale mam wrażenie, że słabną i stają się bardziej "stałe" zamiast takich mocnych uderzeń.
Dzisiaj zaczęłam 6 tydzień (5+0) 🥳, pierwsza wizyta w środę, nie mogę się doczekać :)

Przy okazji zapytam, jako, że wiele z Was ma już dzieciaczki: macie jakąś swoją ulubioną aplikację ciążową czy nie korzystacie z takich rzeczy?
Najbardziej lubię preglife, ale mam też ciąża+, flo używam do miesiączek, ale ciąża chyba jest płatna
 
reklama
ja tez juz nie moge sie doczekac piatku! Mam nadzieje, ze szybko czas zleci !
Ostatnio mialam filozoficzne przemyślenia odnośnie czasu 😅 i tak sobie myslalam ze niby człowiek zawsze narzeka że czas tak szybko leci, budzimy się rano a już za chwilę praktycznie jest wieczór, zaczyna się rok i za moment się kończy, a jednak ciągle do czegoś się odlicza i na coś się czeka :D
 
Cześć Wam po przerwie 😍 od piątku czułam się jak po ostrym zatruciu pokarmowym, wiec w weekend włączyłam tryb odpoczynku na tyle na ile to możliwe. Zaraz postaram się nadrobić co u Was.
Witam się z moim małym kropkiem, dzisiaj miałam wizytę. Według usg 6+4, wszystko idealnie i pięknie bijące serduszko 🥹
IMG_9271.jpeg
 
Ostatnio mialam filozoficzne przemyślenia odnośnie czasu 😅 i tak sobie myslalam ze niby człowiek zawsze narzeka że czas tak szybko leci, budzimy się rano a już za chwilę praktycznie jest wieczór, zaczyna się rok i za moment się kończy, a jednak ciągle do czegoś się odlicza i na coś się czeka :D
a najczesciej odczuwa sie wlasnie to oczekiwanie, ktore jest tu i teraz, a dopiero pozniej czlowiek sie orientuje, ze jeszcze ‚przed chwila’ ubieral choinke, a teraz lezy na plazy w sierpniu 😂
 
Cześć Wam po przerwie 😍 od piątku czułam się jak po ostrym zatruciu pokarmowym, wiec w weekend włączyłam tryb odpoczynku na tyle na ile to możliwe. Zaraz postaram się nadrobić co u Was.
Witam się z moim małym kropkiem, dzisiaj miałam wizytę. Według usg 6+4, wszystko idealnie i pięknie bijące serduszko 🥹Zobacz załącznik 1557045
Super, gratuluję! Ja idę w środę, będzie 6+3.
Co do objawow, przytkany nos, bol piersi i potworne zmęczenie, te dwa ostatnie mina za dwa tygodnie, i dobrze, bo zostanie miesiąc do przeprowadzki, I ktoś musi spakować dom i go rozpakować na miejscu. 😅 zatkany nos będzie mi towarzyszył do końca ciazy. Poza tym zero objawow, ja mam takie lajtowe ciąze, pewnie dlatego tak lubię w nich być. 😅
 
Cześć Wam po przerwie 😍 od piątku czułam się jak po ostrym zatruciu pokarmowym, wiec w weekend włączyłam tryb odpoczynku na tyle na ile to możliwe. Zaraz postaram się nadrobić co u Was.
Witam się z moim małym kropkiem, dzisiaj miałam wizytę. Według usg 6+4, wszystko idealnie i pięknie bijące serduszko 🥹Zobacz załącznik 1557045
cudowna wiadomość, gratulacje! 😍
 
reklama
Do góry