reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dzień dobry Wszystkim w nowym tygodniu! ❤️ jak się czujecie po weekendzie? Ja intensywnie odpoczywałam na działce i w domu oglądając ‚Chirurgów’ :D jak Wasze objawy, pojawiło się coś nowego czy może coś ustąpiło? Ja w ten weekend odblokowałam opcję: mdłości 🙈😂
O i witam kolejną koleżankę 😂 w końcu nie jestem sama w niedoli mdłości 🤣 schudłam już ponad kilogram 🥴
 
reklama
Dzień dobry! Mnie wieczorem zaczynała boleć głowa i głupia zamiast od razu coś wziąć to olałam.. Za to musiałam wstać ok. 2, bo już było nie do zniesienia... 2 paracetamole i zimny ręcznik dały radę do rana 🙂 Jeszcze trochę ćmi, jak wstałam to lekko mdliło, ale po śniadaniu jest ok 😁
 
U mnie nadal zero objaw. Może tylko wzdęcia. Już nie moge się doczekać wizyty, ale jeszcze min tydzień chce poczekać żeby było coś konkretnie widać
 
O i witam kolejną koleżankę 😂 w końcu nie jestem sama w niedoli mdłości 🤣 schudłam już ponad kilogram 🥴
jesli bedzie tak jak w poprzedniej ciazy to na mdlosciach sie zatrzymam i wymiotow nie bedzie, ale jakos wydaje mi sie, ze teraz mocniejsze te mdlosci sa, zauwazylam w weekend, ze jak jade autem to jest najgorzej, chyba bede jakas reklamowke wozic ze soba na wszelki wypadek 😂
 
jesli bedzie tak jak w poprzedniej ciazy to na mdlosciach sie zatrzymam i wymiotow nie bedzie, ale jakos wydaje mi sie, ze teraz mocniejsze te mdlosci sa, zauwazylam w weekend, ze jak jade autem to jest najgorzej, chyba bede jakas reklamowke wozic ze soba na wszelki wypadek 😂
Ja też w poprzedniej ciąży miałam ostre mdłości ale wymiotowałam tylko raz, w samochodzie, w ostatnim trymestrze 😳
 
Hejka wszystkim w nowym tygodniu ;)
Ja dziś się obudziłam taka osłabiona, że szok. Zjadłam śniadanie, a dalej cała rozedrgana jestem. No i wieczorem trochę mnie zemdliło 😁 Oprócz tego to moje kłujące bóle dalej na pokładzie, ale mam wrażenie, że słabną i stają się bardziej "stałe" zamiast takich mocnych uderzeń.
Dzisiaj zaczęłam 6 tydzień (5+0) 🥳, pierwsza wizyta w środę, nie mogę się doczekać :)

Przy okazji zapytam, jako, że wiele z Was ma już dzieciaczki: macie jakąś swoją ulubioną aplikację ciążową czy nie korzystacie z takich rzeczy?
 
reklama
Do góry