reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Tak jeszcze odnośnie mdłości... Przejrzałam kalendarz i w poprzedniej ciąży zaczęły mi się 2 tygodnie po terminie @, jak będzie tak samo to mam jeszcze tydzień względnego spokoju 😂 Oby było inaczej 🤣
 
reklama
Hejka wszystkim w nowym tygodniu ;)
Ja dziś się obudziłam taka osłabiona, że szok. Zjadłam śniadanie, a dalej cała rozedrgana jestem. No i wieczorem trochę mnie zemdliło 😁 Oprócz tego to moje kłujące bóle dalej na pokładzie, ale mam wrażenie, że słabną i stają się bardziej "stałe" zamiast takich mocnych uderzeń.
Dzisiaj zaczęłam 6 tydzień (5+0) 🥳, pierwsza wizyta w środę, nie mogę się doczekać :)

Przy okazji zapytam, jako, że wiele z Was ma już dzieciaczki: macie jakąś swoją ulubioną aplikację ciążową czy nie korzystacie z takich rzeczy?
ja sciagnelam sobie na wyprobowanie trzy: HiMommy, ciaza+ i preglife. W ciaza+ jest najwiecej porownan jakiej wielkosci jest obecnie dziecko 😂 ale najbardziej odpowiada mi HiMommy, ma najwiecej informacji, podoba mi sie wizualnie tez, zeby miec dostep do wszystkich tresci trzeba wykupic opcje premium, o ktorej kolezanka mi mowila ze zaplacila chyba 150 zl za rok, a ja jak ja sciagnelam te 2 tyg temu to zaplacilam niecale 25 zl za rok, wiec moze jakas nieoczekiwana promke trafilam, ale polecam sprawdzic
 
Hejka wszystkim w nowym tygodniu ;)
Ja dziś się obudziłam taka osłabiona, że szok. Zjadłam śniadanie, a dalej cała rozedrgana jestem. No i wieczorem trochę mnie zemdliło 😁 Oprócz tego to moje kłujące bóle dalej na pokładzie, ale mam wrażenie, że słabną i stają się bardziej "stałe" zamiast takich mocnych uderzeń.
Dzisiaj zaczęłam 6 tydzień (5+0) 🥳, pierwsza wizyta w środę, nie mogę się doczekać :)

Przy okazji zapytam, jako, że wiele z Was ma już dzieciaczki: macie jakąś swoją ulubioną aplikację ciążową czy nie korzystacie z takich rzeczy?
Hej, preglife pokazuje mi ten sam etap ciąży 🙂 a mój kalendarzyk dzień mniej 🤷‍♀️ Z tych 2 apek korzystam 🙂
 
Hejka wszystkim w nowym tygodniu ;)
Ja dziś się obudziłam taka osłabiona, że szok. Zjadłam śniadanie, a dalej cała rozedrgana jestem. No i wieczorem trochę mnie zemdliło 😁 Oprócz tego to moje kłujące bóle dalej na pokładzie, ale mam wrażenie, że słabną i stają się bardziej "stałe" zamiast takich mocnych uderzeń.
Dzisiaj zaczęłam 6 tydzień (5+0) 🥳, pierwsza wizyta w środę, nie mogę się doczekać :)

Przy okazji zapytam, jako, że wiele z Was ma już dzieciaczki: macie jakąś swoją ulubioną aplikację ciążową czy nie korzystacie z takich rzeczy?
ja w poprzedniej korzystałam z flo :)
 
Ja też flo bo normalnie z niej korzystam do zapisywania miesiączek. Innej raczej nie potrzebuje.

Dziś wg apki 6+2.
Ból piersi mniejszy mdłości brak.
 
Szczotkowanie brzucha trochę pomaga.

Jak tam dziewczyny?
Ja przywitałam dzień 🤮 🤷🏼‍♀️ tyle się nacieszylam, że nic nie odczuwam 😆😏
Witam się i ja 💕
U nas weekend był intensywny, na razie objawów brak oprócz okropnego bólu piersi i sennosci, mam wrażenie że stanik już jest do wymiany 🙈 dzisiaj rozkładamy dzieciom basen a wieczorem może skoczymy na jakiś dłuższy spacer jak trochę się ochłodzi. Odliczam do piątku 🥲
 
ja sciagnelam sobie na wyprobowanie trzy: HiMommy, ciaza+ i preglife. W ciaza+ jest najwiecej porownan jakiej wielkosci jest obecnie dziecko 😂 ale najbardziej odpowiada mi HiMommy, ma najwiecej informacji, podoba mi sie wizualnie tez, zeby miec dostep do wszystkich tresci trzeba wykupic opcje premium, o ktorej kolezanka mi mowila ze zaplacila chyba 150 zl za rok, a ja jak ja sciagnelam te 2 tyg temu to zaplacilam niecale 25 zl za rok, wiec moze jakas nieoczekiwana promke trafilam, ale polecam sprawdzic
sprostowanie: kolezanka za himommy zaplacila 100 zl
 
reklama
Witam się i ja 💕
U nas weekend był intensywny, na razie objawów brak oprócz okropnego bólu piersi i sennosci, mam wrażenie że stanik już jest do wymiany 🙈 dzisiaj rozkładamy dzieciom basen a wieczorem może skoczymy na jakiś dłuższy spacer jak trochę się ochłodzi. Odliczam do piątku 🥲
ja tez juz nie moge sie doczekac piatku! Mam nadzieje, ze szybko czas zleci !
 
Do góry