reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Cześć wszystkim, to mój pierwszy post na tym forum i pierwsza ciąża :)

Test zrobiłam, bo miałam bóle w dole brzucha i pleców, raz takie kłujące "porażające", innym razem rozpierające, trochę inaczej niż na @ (i nigdy nie miałam ich kilka dni przed, maksymalnie 1 dzień).
Na teście (03.08) wyszła leciutka kreseczka, 3 dni później troszeńkę mocniejsza.

W piątek beta wyniosła 13, dzisiaj (dzień planowej @) jest już 130.

Zastanawiam sie, kiedy się wybrać do lekarza, trochę niepokoi mnie to kłucie w podbrzuszu, w mojej rodzinie było sporo poronień 😔 Tak bardzo bym chciała, żeby wszystko było dobrze i się niecierpliwię 😬

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, ro kalkulator ciążowy z internetu pokazuje mi termin na 17 kwietnia 😁
 
Bardzo chciałam do was dołączyć ale niestety .W sobotę beta 22 ,a dziś 10 😣
Jutro jeszcze potwierdzę żeby odstawić leki .Życzę wam spokojnych ciąż i bijących serduszek 😘
bardzo mi przykro, też przeszłam biochem 2 miesiące temu :( dużo siły i zdrówka! życzę, żebyś jak najszybciej ujrzała ponownie dwie kreseczki :)
 
Cześć wszystkim, to mój pierwszy post na tym forum i pierwsza ciąża :)

Test zrobiłam, bo miałam bóle w dole brzucha i pleców, raz takie kłujące "porażające", innym razem rozpierające, trochę inaczej niż na @ (i nigdy nie miałam ich kilka dni przed, maksymalnie 1 dzień).
Na teście (03.08) wyszła leciutka kreseczka, 3 dni później troszeńkę mocniejsza.

W piątek beta wyniosła 13, dzisiaj (dzień planowej @) jest już 130.

Zastanawiam sie, kiedy się wybrać do lekarza, trochę niepokoi mnie to kłucie w podbrzuszu, w mojej rodzinie było sporo poronień 😔 Tak bardzo bym chciała, żeby wszystko było dobrze i się niecierpliwię 😬

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, ro kalkulator ciążowy z internetu pokazuje mi termin na 17 kwietnia 😁
Witaj. :) bol jak na okres, klucie i ciągnięcie jest zupełnie normalne. :)
 
reklama
Mam jeszcze pytanko jako ciążowy świeżak... co myślicie o podróży samolotem (lot mniej niż 2h) na samym początku ciąży? Mam zabukowany lot za 10 dni, aktualnie jestem w 4 tyg....co więcej, mimo zejestem po 30stce będzie to mój PIERWSZY lot, więc dochodzi stres itp. Jestem na ten moment skłonna odwołać tą wycieczkę, ale chętnie posłucham Waszych rad/doświadczeń.
 
Do góry