reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny!
Jestem nowa, wprawdzie przy pierwszej ciazy mialam już konto na babyboom ale trochę czasu już upłynęło i moja niezwodna pamięć zmusiła mnie do założenia nowego konta 😅
Od kilku dni mialam podwyzszona temperaturę ciała i czułam się wszystkim zmęczona- dosłownie! Nawet spanie mnie męczyło... kupilam dzisiaj test i choć podeszłam do tego na zasadzie "na pewno nie jestem w ciąży" okazało się zupełnie inaczej - dwie mocne czerwone krestki pokazały sie zanim zdazylam odlozyc test na półkę. Ostatnia miesiączka 4.07, przewidywany termin na 9.04. Do lekarza umowie się pewnie dopiero za około 2 tygodnie, jutro pójdę zrobić bete.
Jestem mamą już dwójki dzieci a dodatkowo studentką, więc wyczuwam niezła jazdę 😅
 
Cześć dziewczyny!
Jestem nowa, wprawdzie przy pierwszej ciazy mialam już konto na babyboom ale trochę czasu już upłynęło i moja niezwodna pamięć zmusiła mnie do założenia nowego konta 😅
Od kilku dni mialam podwyzszona temperaturę ciała i czułam się wszystkim zmęczona- dosłownie! Nawet spanie mnie męczyło... kupilam dzisiaj test i choć podeszłam do tego na zasadzie "na pewno nie jestem w ciąży" okazało się zupełnie inaczej - dwie mocne czerwone krestki pokazały sie zanim zdazylam odlozyc test na półkę. Ostatnia miesiączka 4.07, przewidywany termin na 9.04. Do lekarza umowie się pewnie dopiero za około 2 tygodnie, jutro pójdę zrobić bete.
Jestem mamą już dwójki dzieci a dodatkowo studentką, więc wyczuwam niezła jazdę 😅
super, że do nas dołączasz! Życzę solidnej bety jutro, koniecznie daj znać o wyniku 🤞🏻🤞🏻
 
Cześć dziewczyny!
Jestem nowa, wprawdzie przy pierwszej ciazy mialam już konto na babyboom ale trochę czasu już upłynęło i moja niezwodna pamięć zmusiła mnie do założenia nowego konta 😅
Od kilku dni mialam podwyzszona temperaturę ciała i czułam się wszystkim zmęczona- dosłownie! Nawet spanie mnie męczyło... kupilam dzisiaj test i choć podeszłam do tego na zasadzie "na pewno nie jestem w ciąży" okazało się zupełnie inaczej - dwie mocne czerwone krestki pokazały sie zanim zdazylam odlozyc test na półkę. Ostatnia miesiączka 4.07, przewidywany termin na 9.04. Do lekarza umowie się pewnie dopiero za około 2 tygodnie, jutro pójdę zrobić bete.
Jestem mamą już dwójki dzieci a dodatkowo studentką, więc wyczuwam niezła jazdę 😅
Będzie dobrze. Witamy. :)
A z ciekawości wiecie może, jak długo utrzymuje sie wysza temperatura? Cala ciaze? Czy krócej?
 
super, że do nas dołączasz! Życzę solidnej bety jutro, koniecznie daj znać o wyniku 🤞🏻🤞🏻
Dziękuję! Musze jeszcze nadrobić posty żeby chociaż mniej więcej wiedzieć co u Was słychać:)
Będzie dobrze. Witamy. :)
A z ciekawości wiecie może, jak długo utrzymuje sie wysza temperatura? Cala ciaze? Czy krócej?
Sama jestem ciekawa. W poprzednich ciążach nie sprawdzałam, a w tej na ten trop trafiłam tylko dlatego, że mój syn był chory i z ciekawości zmierzyłam też sobie temperaturę. Ale tak myślę że pewnie kluczowy będzie pierwszy trymestr 🤔
 
Ja mierze sobie codziennie temperaturę i cały czas mam ponad 36,90 albo bliżej 37, czytałam że przez pierwszy trymestr będzie podwyższona, potem może nieco spaść :)
Dziękuję! Musze jeszcze nadrobić posty żeby chociaż mniej więcej wiedzieć co u Was słychać:)

Sama jestem ciekawa. W poprzednich ciążach nie sprawdzałam, a w tej na ten trop trafiłam tylko dlatego, że mój syn był chory i z ciekawości zmierzyłam też sobie temperaturę. Ale tak myślę że pewnie kluczowy będzie pierwszy trymestr 🤔
Właśnie mnie dziś telepie z zimną i zmierzyłam w uchu i 37,7-37,9, a w okolicy terminu okresu 38,3 było, czyli spadła. Czuję się, jakbym miała stan podgorączkowy, wiec się zdziwiłam, ze jest troche nizej. Nie przeżywam, że coś złego się dzieje, ale jestem ciekawa. Muszę w środę spytac ginke o to. Internety puszą roznie, więc nie ma co się tym sugerować.
 
reklama
Do góry