reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
No to plamienie jest bardzo delikatne, tylko nie plamie na różowo ani brązowo. To taka bardziej ciemna czerwień.. śluz jest delikatnie brązowy, ale bardziej biały niż brązowy. Brzuch mnie trochę ciągnie, jak leżę to jest lepiej, no ale w domu roczniak, córa dość wymagająca. 😣 staram się ogarnąć duphaston. Ginekolog najwcześniej w poniedziałek a i tak nie mam z kim dzieci zostawić. Mąż pracuje do 20. Nie wiem jak to będzie. Mam jakąś nadzieję, że to nie najgorsze, ale od początku nie chciałam się nastawiać, że się uda.
A telefonicznie nie wystawi Ci rp twoj gin? Rozumiem Twój strach. Mialam tez różne przejścia. ❤️
 
No to plamienie jest bardzo delikatne, tylko nie plamie na różowo ani brązowo. To taka bardziej ciemna czerwień.. śluz jest delikatnie brązowy, ale bardziej biały niż brązowy. Brzuch mnie trochę ciągnie, jak leżę to jest lepiej, no ale w domu roczniak, córa dość wymagająca. 😣 staram się ogarnąć duphaston. Ginekolog najwcześniej w poniedziałek a i tak nie mam z kim dzieci zostawić. Mąż pracuje do 20. Nie wiem jak to będzie. Mam jakąś nadzieję, że to nie najgorsze, ale od początku nie chciałam się nastawiać, że się uda.
Jeszcze Ci napisze, że ja z córką w ciazy mialam takiego koloru nawet nie plamienie co normalnie powodz. Okazało się, że mialam krwiak i się rozpuścił. Wszystko bylo potem ok. Oczywiście każda sytuacja jest inna i nie ma co porównywać. Tak tylko mi sie tylko z kolorem skojarzyło. Trzymam kciuki.
 
Ostatnia edycja:
Teraz mam brązowy śluz i delikatnie boli mnie podbrzusze. Wkładka czysta.. ale w mojej straconej ciąży mialam podobnie. Brązowe plamienie na papierze, okazało się, że krwiak. Tylko, że niestety ciąży nie udało się utrzymać. Sama nie wiem, biorę teraz nospe.
Wiesz aktualnie nie byłam u żadnego ginekologa potwierdzać ciąży. Ostatnią ciążę prowadziłam u jednej ginekolog prywatnie, ale teraz planowałam iść do kogoś innego w terminie, jak już można by się spodziewać serduszka.

Zobaczymy co będzie, umówię się do lekarza.
 
O to idziemy prawie łeb w łeb 😄ja 4 plus 3
Trochę żałuję że tak wcześnie dowiedziałam się o ciąży bo teraz mi się strasznie dłuży 😁
Mam tak samo 🤣 potem pewnie przyspieszy.
Ja mam według ostatniej miesiączki 4+5 🤭 ale owulację prawdopodobnie miałam 15/07 wiec ciąża jeszcze młodsza 🤭😅
Pamiętacie z poprzednich ciąż kiedy pojawiły się mdłości? Nie mogę się doczekać… 🥵
 
Teraz mam brązowy śluz i delikatnie boli mnie podbrzusze. Wkładka czysta.. ale w mojej straconej ciąży mialam podobnie. Brązowe plamienie na papierze, okazało się, że krwiak. Tylko, że niestety ciąży nie udało się utrzymać. Sama nie wiem, biorę teraz nospe.
Wiesz aktualnie nie byłam u żadnego ginekologa potwierdzać ciąży. Ostatnią ciążę prowadziłam u jednej ginekolog prywatnie, ale teraz planowałam iść do kogoś innego w terminie, jak już można by się spodziewać serduszka.

Zobaczymy co będzie, umówię się do lekarza.
Myślę, że „dobrym objawem” jest to, że nie ma skurczów i krwawienie się nie rozkręca. Działaj z lekarzem, skontroluj betę.
Wysyłam dobre myśli 🥰
 
reklama
Ja z córką mialam tylko chwile mdlosci. Kolo 7 tyg. Ani razu nie wymiotowałam. Ale też bym chciala bo to taka pewność, że wszystko ok 🙈
 
Do góry