reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Kurde człowiek niby wie że to normalne... Ale ciezko sobie uzmysłowić że ból jest normalny 😁
A boli cię ciągle czy od czasu do czasu?
Bo mnie nie cały czas
Wiadomo, emocje straszne 🥹 ja czekam jeszcze dzisiaj na wyniki powtarzanej bety…
Może nie jest to bol ciągły, ale często mnie pobolewa :( wizyta dopiero 14/08 a i tak się zastanawiam czy nie za wcześnie
 
Kurde człowiek niby wie że to normalne... Ale ciezko sobie uzmysłowić że ból jest normalny 😁
A boli cię ciągle czy od czasu do czasu?
Bo mnie nie cały czas
Dzis mnie właśnie o 5 nad ranem obudził taki kłujący ból jakbym miala okresu dostać, w ciagu dnia bardziej mam uczucie,, ciągnięcia'' ale tez mnie to bardzo niepokoi🤨
 
Wiadomo, emocje straszne 🥹 ja czekam jeszcze dzisiaj na wyniki powtarzanej bety…
Może nie jest to bol ciągły, ale często mnie pobolewa :( wizyta dopiero 14/08 a i tak się zastanawiam czy nie za wcześnie
Ja w poprzedniej ciąży poszlam za wcześnie i był tylko pecherzyk. Dopiero za dwa tyg od pierwszej wizyty było coś widać także powiedziałam. Sobie
Dzis mnie właśnie o 5 nad ranem obudził taki kłujący ból jakbym miala okresu dostać, w ciagu dnia bardziej mam uczucie,, ciągnięcia'' ale tez mnie to bardzo niepokoi🤨
Ja mam To samo i tylko biegam do kibelka sprawdzać czy czasem krwi nie ma...
 
Ja w poprzedniej ciąży poszlam za wcześnie i był tylko pecherzyk. Dopiero za dwa tyg od pierwszej wizyty było coś widać także powiedziałam. Sobie
Ja mam To samo i tylko biegam do kibelka sprawdzać czy czasem krwi nie ma...
ja w poprzedniej byłam na pierwszej wizycie w 5,5 tygodnia. Wszystko już było 🥰 ale wiem, że to bardzo szybko i teraz umówiłam się ciut później, ale i tak wczesnie
 
Ostatnia edycja:
Kurde człowiek niby wie że to normalne... Ale ciezko sobie uzmysłowić że ból jest normalny 😁
A boli cię ciągle czy od czasu do czasu?
Bo mnie nie cały czas
Ja mam takie minimalne okresowe bóle raz na jakiś czas.
Ale poza tym ogólnie bardziej może ciągniecie. Na tą chwilę czuje się bdb.
 
Hej dziewczyny, myślicie, ze jest jeszcze szansa?
Od góry test zrobiony w poniedziałek wieczorem, jest najbardziej wyraźna kreska.
Kolejne robione w kolejnych dniach, ale widzę jakby cień cienia kreski. Jestem 7 dni przed okresem i wiem, ze za wcześnie, ale coś mnie podkusiło, żeby już zrobić te testy. W poniedziałek i wtorek lekko pobolewało mnie w dole brzucha.
Zobacz załącznik 1551085
Przepraszam, ze tak się wtracę z buta, ale nie miałaś zastrzyku na pęknięcie pecherzyka?
 
reklama
nie, nawet nie wiem co to jest 😅
Tak odnośnie Twoich testów to faktycznie średnio wygląda ta blada kreska. Warto przemyśleć sprawdzenie wzrostu bety, bo ciążę biochemiczne zdarzają się stosunkowo często i kobiety nie zdają sobie sprawy, że doszło do zapłodnienia bo @ przychodzi w okolicach terminu.
Wahania w odcieniu kreski mogą się zdarzać, wszystko zależy jak testy się wybarwiają, jak dużo wypiłaś płynów itd, ale jeśli kolejne testy były robione z porannego moczu to bym leciała od razu na bete lub czekała na okres. Moje kreski wciąż blade, ale są widoczne. Na 6,5,4 i 3 dni przed @ Wczorajsza i dzisiajsza są bardzo podobne, ale mam jeszcze kilka testów, więc do terminu będę sobie powtarzać. A na betę może skoczę w przyszłym tygodniu. 🤷
 

Załączniki

  • IMG_20230724_074621569.jpg
    IMG_20230724_074621569.jpg
    375,2 KB · Wyświetleń: 69
  • IMG_20230725_135452630.jpg
    IMG_20230725_135452630.jpg
    197,1 KB · Wyświetleń: 69
  • IMG_20230726_053428405.jpg
    IMG_20230726_053428405.jpg
    289,1 KB · Wyświetleń: 67
  • IMG_20230727_063924142.jpg
    IMG_20230727_063924142.jpg
    410,2 KB · Wyświetleń: 71
Do góry