reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Cześć wszystkim !
Nieśmiało się witam z wami i mam nadzieję że zostanę na dłużej. Od kilku dni testy wychodzą kreski, choć na początku mega blade, myślałam że mam omamy 😂 szczególnie że to był pierwszy cykl po rozpoczęciu starań. Na pokładzie mam jeszcze 3latke 🙃 objawow na razie brak, chociaż w pracy ciężko się myśli ale to zwalam na rozleniwienie po urlopie 😂 wizytę planuje umówić na koniec sierpnia, żeby już było coś więcej widać, bo pamiętam jak w poprzedniej mocno się stresowałam że niewiele było widać.
 
Nie pociesze Cie, ale u mnie w 5+3 był sam pęcherzyk ciazowy 12mm. 2 dni później już by bylo coś więcej. W drugiej ciazy w 5+5 bylo wszystko, wlacznie z serduszkiem. Nie masz możliwości przesunąć na piątek? Chyba, że sam pęcherzyk Cie zadowoli na tym etapie, to spoko. :)
Może wybłagam jeszcze coś na piątek jak nie bedzie widać 🤣 zobaczymy 🤷‍♀️
 
Cześć wszystkim !
Nieśmiało się witam z wami i mam nadzieję że zostanę na dłużej. Od kilku dni testy wychodzą kreski, choć na początku mega blade, myślałam że mam omamy 😂 szczególnie że to był pierwszy cykl po rozpoczęciu starań. Na pokładzie mam jeszcze 3latke 🙃 objawow na razie brak, chociaż w pracy ciężko się myśli ale to zwalam na rozleniwienie po urlopie 😂 wizytę planuje umówić na koniec sierpnia, żeby już było coś więcej widać, bo pamiętam jak w poprzedniej mocno się stresowałam że niewiele było widać.
Urlop był owocny! 🫣😎 witamy! :)
Może wybłagam jeszcze coś na piątek jak nie bedzie widać 🤣 zobaczymy 🤷‍♀️
Tak tylko pisze, abyś nie wpadała w panikę, jakby był sam pęcherzyk dopiero, te dni 5+2-5+5 są takie przelomowe i z dnia na dzień z pustego pecherzyka pojawia się wszystko. :)
 
reklama
Do góry