reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

A macie dziewczyny jakiea większe objawy juz? Ja poza zgaga i czasem kłującym podbrzuszem to sie czuje rewelacyjnie 🙆‍♀️czasem zasnę w ciągu dnia no i włosy lecą garściami, czasem się zastanawiam czy tam na pewno ktoś rośnie w tym brzuchu bo po objawach to nie da sie tego odczuć 😄💙
U mnie ból podbrzusza, bolące i powiększone piersi. Ciągłe zmęczenie, dosłownie mogłabym przeleżeć cały dzień. Dodatkowo huśtawka emocjonalna - byle głupota mnie potrafi wzruszyć a za chwilę jestem wściekła nie wiem dlaczego.
 
reklama
To ja wolę jak coś czuję w podbrzuszu bo wtedy jakaś spokojniejsza jestem a jak jest dzień bez objawów to wtedy panikuje 😂 obyśmy wytrwały te ciążę bez na bawienia sie nerwicy 🤭
Ja mam adhd i jestem bardzo nerwowa, ale w ciążach zupełnie mi przechodzi, czuje tski spokoj, wszyscy się śmieją, że jak nie ja, ze mi to nie pasuje, choc to mila odmiana. 😅 także ja mam nadzieję wytrwać bez nerwicy, choc za 7 tygodni I 5 dni (tak odliczam) przeprowadzka 300 km od domu. 😱 to mnie nieco stresuje.
 
U mnie w każdej ciazy od terminu okresu do 9 tc. Takze norma. Macica się powiększa, rozciąga, i stąd ten bol, to normalne. Póki nie jest skurczowy, czyli co chsile występują skurcze, nie jest bardzo silny, nie ma plamienia, to luz. U mnie jest taki jednostajny, czasem mocniejszy, czasem slabszy, ale jest i wkurza.
Nie jest skurczowy, nie jest taki mocny zebym musiala brac tabletkę, nie plamie, nic z tych rzeczy. Tylko mi sie taki bol zle kojarzy. No i przez to się stresuje.
ja tez mam takie bole, ale wystepuja okresowo i nie sa jakies uciazliwe
No to ja tak samo, tez miewam czasami i nie mocne, ale z dwojga złego juz wolę jak mnie bolą cycki🙈
To ja wolę jak coś czuję w podbrzuszu bo wtedy jakaś spokojniejsza jestem a jak jest dzień bez objawów to wtedy panikuje 😂 obyśmy wytrwały te ciążę bez na bawienia sie nerwicy 🤭
Oczywiście, że ja bez objawów tez panikuje haha. Najlepiej by było przespać te 9 miesięcy i obudzić się z dzidziusiem🤣
 
Nie jest skurczowy, nie jest taki mocny zebym musiala brac tabletkę, nie plamie, nic z tych rzeczy. Tylko mi sie taki bol zle kojarzy. No i przez to się stresuje.

No to ja tak samo, tez miewam czasami i nie mocne, ale z dwojga złego juz wolę jak mnie bolą cycki🙈

Oczywiście, że ja bez objawów tez panikuje haha. Najlepiej by było przespać te 9 miesięcy i obudzić się z dzidziusiem🤣
Ten bol odczuwam identycznie jak ten przed okresem. Wiec bez nerwów. :)
 
Krew na betę i inne badania pobrana i udało mi się umówić na pojutrze na wizytę do endo, do której próbowałam się dostać od ponad pół roku, so far so good 🤞🏻
Super! Ja jutro na badania, bo w środę wizyta u ginki, ale bez bety, nie widzę sensu jej robić. :)
I też mam endo jutro lub w czwartek, chyba w czwartek, ale nie pamiętam, beda dzwonic dzien przed to się dowiem. 😅
 
Super! Ja jutro na badania, bo w środę wizyta u ginki, ale bez bety, nie widzę sensu jej robić. :)
I też mam endo jutro lub w czwartek, chyba w czwartek, ale nie pamiętam, beda dzwonic dzien przed to się dowiem. 😅
zazdroszczę wizyty u gin za dwa dni! Ja do następnego piątku muszę czekać 🙈😂 ale jak dzisiejsza beta wyjdzie w porządku i przyjdzie do paczkomatu rekwizyt to może dzisiaj obwieszczę partnerowi dobrą nowinę w końcu po tygodniu 😂
 
reklama
A ja wlasnie próbuje się dostać do jakiegoś endokrynologa. Na razie jestem na liście rezerwowej na 27 sierpnia 🤯🤯🤯
 
Do góry