reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Ja jestem cały czas śpiąca, piersi bolą przy dotyku. Czasem mam lekkie zawroty głowy.
Mam cały czas obawy czy wszystko jest w porządku, 1 ciąża była bez jakichkolwiek problemów, jakie jest prawdopodobieństwo, ze ta tez taka będzie? Wizyta dopiero za 2 tygodnie i nie wiem jak dotrwam 😩
Dodam, ze udało się w 1 cyklu starań i to zbyt piękne by było prawdziwe
Ja też mam taką myśl, bylam w ciązy dwa razy, trochę z przypadku, ciąża książkowe, teraz trzecia niespodzianka, i znów bez powikłań będzie? Ile można jechać na takim farcie? Niby z każdą ciaza zakończona porodem ryzyko powikłań się zmniejsza, ale i tak myślę sobie, ile można mieć farta.
 
reklama
Ja jestem cały czas śpiąca, piersi bolą przy dotyku. Czasem mam lekkie zawroty głowy.
Mam cały czas obawy czy wszystko jest w porządku, 1 ciąża była bez jakichkolwiek problemów, jakie jest prawdopodobieństwo, ze ta tez taka będzie? Wizyta dopiero za 2 tygodnie i nie wiem jak dotrwam 😩
Dodam, ze udało się w 1 cyklu starań i to zbyt piękne by było prawdziwe
Mam tak samo, też udało się w pierwszym cyklu, ale z zachodzeniem w ciążę to ja nie mam raczej problemu. Za to pierwsza ciąża bez problemów, w drugiej niestety poroniłam, trzecia też była bez problemów, dlatego teraz się boje o tą ciążę czy to czasami nie będzie co druga nieudana. Staram się nastawić pozytywnie, ale nie nakręcać za bardzo, żeby bardziej nie bolało. 😩 Trzymam kciuki, żeby każda tutaj dotrwała szczęśliwie do rozwiązania.

Na razie nie mam większych objawów. Czasem bardzo chce mi się spać, momentami zrobi mi się niedobrze, ale to na sekundę, no i pobolewa podbrzusze, wydaje mi się, że co drugi dzień bardziej odczuwam ciągnięcie.. wszystkie objawy jeszcze takie nie do końca ciążowe. Do wizyty 4dni.
 
A macie dziewczyny jakiea większe objawy juz? Ja poza zgaga i czasem kłującym podbrzuszem to sie czuje rewelacyjnie 🙆‍♀️czasem zasnę w ciągu dnia no i włosy lecą garściami, czasem się zastanawiam czy tam na pewno ktoś rośnie w tym brzuchu bo po objawach to nie da sie tego odczuć 😄💙
ja od kilku dni odczuwam silne zmęczenie, czasem takie ciągnięcie w podbrzuszu, no i apetyt zdecydowanie większy, normalnie po posiłku na luzie wytrzymuje 3-4 h albo i dłużej do następnego, a teraz po 1,5-2h znowu jestem głodna 😂
 
Ja bez większych objawów, miałam straszne zawroty głowy, już zaczęły się trzy dni zanim zrobiłam test ciążowy, ale przeszły na tą chwilę, dokuczały mi jakieś 6 dni, bolą bardzo cycki przy dotyku ale jak gdzieś szybciej truchtam to muszę je trzymać bo bolą i jak ściągam stanik to też ból Okropny, brzuszek a raczej podbrzusze boli, kłuje, raz mocniej raz lżej, tak to nie czuje się jak w ciąży 🤣
 
Ja aktualnie mam bole podbrzusza jak na okres, co mnie oczywiście od razu martwi bo z córką ich nie mialam. Cycki raz bola mniej, raz bardziej. Najbardziej rano, zaraz po wstaniu. Cisnienie mam takie, że dziwie ze ze nie przesypiam całej doby. Ciągnięcie w brzuchu mi nie dokucza jakos bardzo chyba że próbuje po cos sięgnąć wyżej, to mi się uruchamia blokada ruchow🤣

Wizyta w czwartek. Umre z niepewności. Mój mąż juz mowi dzis, żebym przełożyła na wtorek zeby sie nie stresowac. Ale nie przekładam, bo wiem że będę się stresowac co chwile czym innym.
 
Dziewczyny, wczoraj caly dzien sie nastresowalam tym brzuchem, potem wieczorem poszlam usypiac młoda i przeszlo samo. Wcisnęłam sie do niej pod kołdrę, odpoczęłam, i minęło. Cała noc nic i teraz też nie boli. Ufff. Inne bole by mnie tak nie martwiły ale ten okresowy to jest dramat. Miewacie tez takie bole? Jeszcze mam 3 dni do wizyty💪
 
Dziewczyny, wczoraj caly dzien sie nastresowalam tym brzuchem, potem wieczorem poszlam usypiac młoda i przeszlo samo. Wcisnęłam sie do niej pod kołdrę, odpoczęłam, i minęło. Cała noc nic i teraz też nie boli. Ufff. Inne bole by mnie tak nie martwiły ale ten okresowy to jest dramat. Miewacie tez takie bole? Jeszcze mam 3 dni do wizyty💪
U mnie w każdej ciazy od terminu okresu do 9 tc. Takze norma. Macica się powiększa, rozciąga, i stąd ten bol, to normalne. Póki nie jest skurczowy, czyli co chsile występują skurcze, nie jest bardzo silny, nie ma plamienia, to luz. U mnie jest taki jednostajny, czasem mocniejszy, czasem slabszy, ale jest i wkurza.
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj caly dzien sie nastresowalam tym brzuchem, potem wieczorem poszlam usypiac młoda i przeszlo samo. Wcisnęłam sie do niej pod kołdrę, odpoczęłam, i minęło. Cała noc nic i teraz też nie boli. Ufff. Inne bole by mnie tak nie martwiły ale ten okresowy to jest dramat. Miewacie tez takie bole? Jeszcze mam 3 dni do wizyty💪
ja tez mam takie bole, ale wystepuja okresowo i nie sa jakies uciazliwe
 
Do góry