reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Cześć,
Mnie znowu dopadła niemoc, słaba jestem i coś gardło zaczyna boleć.

Ale Wam fajnie, że już macie nifty i sanco.. ja dopiero za tydzień idę. Ale właśnie nie wiem, które z tych badań wybrać...
Prenatalne dopiero 9 października, a skierowanie na prenatalne obejmuje też pappa i hcg?
Jutro idę na wszystkie te zakaźne choroby i morfologię, w końcu to muszę zrobić.

Dziewczyny byłam na wizycie u mojej pani doktor. Wszystko ok 11+2. Więc wiek OM i USG taki sam. Uśmialiśmy się bo tak ładnie było człowieka widać ale ja mówię że coś się nie rusza. To Pani doktor potrzasnela mi brzuchem i chyba trochę się wkurzył że go obudzilysmy bo zaczął takie piruety że już nie byłyśmy w stanie go ładnie złapać na zdjęciu 🤣 martwię się tylko czy jutro nie za wcześnie na prenatalne ale z drugiej strony będzie jeszcze nifty. Najwyżej pójdę drugi raz 😀
super, jakie ładne zdjęcie 😍
 
reklama
Dzień dobry! U mnie dziś bez mdłości i bez wymiotów, milutko 😆 Nie spisałam doktorkowi cukru z rana, bo było 99 i mi wstyd 🤣 Chyba po pizzy z colą na obiad, więc dziś pizza i woda 🤣
K. pojechal idebrac drzwi z liroja, ja mam ambitny plan posprzątać łazienki.
 
Jejku wy dziewczyny tak mierzycie ten cukier a ja tego nie zrobiłam ani razu. No dobra raz, na początku ciąży i to wszystko... a w sumie powinnam bo przed ciaza bralam metformine. :/
 
noo ja chodzę co tydzień ale mogłabym codziennie 😂😂 najchętniej bym sobie zakupiła USG i robiła kiedy mam ochotę 😂🤣
no to mega fajnej :) ja ostatnio byłam 3 tygodnie temu, jeszcze tydzień mnie czeka, później na szczęście po dwóch tygodniach mam prenatalne z NFZ, i później znów jestem umówiona na 17.10 na prywatne prenatalne bo jednak pewnie jakość sprzętu na nfz pozostawi wiele do życzenia 😉🤣
 
reklama
Do góry