reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dziewczyny byłam na wizycie u mojej pani doktor. Wszystko ok 11+2. Więc wiek OM i USG taki sam. Uśmialiśmy się bo tak ładnie było człowieka widać ale ja mówię że coś się nie rusza. To Pani doktor potrzasnela mi brzuchem i chyba trochę się wkurzył że go obudzilysmy bo zaczął takie piruety że już nie byłyśmy w stanie go ładnie złapać na zdjęciu 🤣 martwię się tylko czy jutro nie za wcześnie na prenatalne ale z drugiej strony będzie jeszcze nifty. Najwyżej pójdę drugi raz 😀
cudowny Szkrab! 😊 Moja wizyta dopiero w piątek, ale już mnie stres ogarnia. Mam nadzieję, że Mój Mały Człowiek ma się dobrze! 🤞
 
reklama
Dziewczyny byłam na wizycie u mojej pani doktor. Wszystko ok 11+2. Więc wiek OM i USG taki sam. Uśmialiśmy się bo tak ładnie było człowieka widać ale ja mówię że coś się nie rusza. To Pani doktor potrzasnela mi brzuchem i chyba trochę się wkurzył że go obudzilysmy bo zaczął takie piruety że już nie byłyśmy w stanie go ładnie złapać na zdjęciu 🤣 martwię się tylko czy jutro nie za wcześnie na prenatalne ale z drugiej strony będzie jeszcze nifty. Najwyżej pójdę drugi raz 😀
Jaki piękny słodziak! Przez to że u mnie z usg trochę przyspieszył to u mnie dzisiaj 11t1dzien wiec bardzo podobnie do Ciebie ❤️
Co do wizyty to ja też idę w piątek bo Tez nie mogę się doczekać żeby zobaczyć maluszka 😍
 
Dziewczyny byłam na wizycie u mojej pani doktor. Wszystko ok 11+2. Więc wiek OM i USG taki sam. Uśmialiśmy się bo tak ładnie było człowieka widać ale ja mówię że coś się nie rusza. To Pani doktor potrzasnela mi brzuchem i chyba trochę się wkurzył że go obudzilysmy bo zaczął takie piruety że już nie byłyśmy w stanie go ładnie złapać na zdjęciu 🤣 martwię się tylko czy jutro nie za wcześnie na prenatalne ale z drugiej strony będzie jeszcze nifty. Najwyżej pójdę drugi raz 😀
Mały człowieczek ❤️
 
reklama
Do góry